Çin Konjac Atıştırmalığı (Konnyaku Atıştırmalığı) (Acı Tencere Aromalı) | Ketoslim Mo
Çin konjac atıştırmalığıİçindekiler: su,konjac unuNişasta, bitkisel yağ, acı biber, tuz, beyaz şeker. Raf ömrü: 12 ay; Net ağırlık 270 g. Serin ve kuru yerde saklayınız. Dondurmayınız.
Toptan şekersiz yüksek lifli diyet gıdası, özelleştirilebilir konjac hazır gıda, konjac atıştırmalık gıda
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Çinkonjac atıştırmalığı-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 22g |
| Ana Bileşen: | Su,Konjac tozuTurşu biber (darı biberi), kolza yağı, nişasta, yenilebilir tuz, karabiber, beyaz şeker, baharatlar, maya özü, gıda katkı maddeleri (sodyum glutamat, 5'-tat nükleotid disodyum, laktik asit, asetik asit, titanyum dioksit, sodyum D-izoaskorbat, sitrik asit, sodyum laktat), yenilebilir esans |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz,düşük karbonhidratlı/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 456kJ |
| Protein: | 1,1 g |
| Yağlar: | 6,2 g |
| Karbonhidrat: | 7,6 g |
| Sodyum: | 1026 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Konjac atıştırmalığı nedir?
| Adım 1 | İnsan bu atıştırmalığın kalamar veya ahtapot kullanılarak yapıldığını düşünebilir. Ancak aslında bu atıştırmalık konjac unu kullanılarak yapılıyor. |
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.




