Konjac pirinç ketosu | Ketoslim Mo yulaf konjak pirinci | shirataki şeker hastaları için yiyecek
Ürün hakkında
Orta taneli pirinç çeşitleri, kısa taneli pirince kıyasla daha düşük nişasta içeriğine sahiptir; bu da pişirme yöntemine ve pirinç çeşidine bağlı olarak yemeklerde yapışkan yerine daha kremamsı bir doku oluşmasına neden olabilir. Risotto yapımında kullanılan başlıca orta taneli pirinç çeşitleri Carnaroli ve Arborio pirincidir.
Konjac Keto Pirinci: KonjacYulaf İnci Pirinci, diğer adıylaMucize Pirinç or Şirataki PirinciKetojenik diyete uygun bir besindir ve diyabet hastaları için de uygundur. Şunlardan yapılmıştır:konjac kökü, zengindirkonjac glukomannan.
Konjac Yulaf PirinciTemel konjac pirincine yulaf unu eklenerek, yulafın tadı ve lifi kazandırılmıştır. Keto ve düşük karbonhidratlı diyetler için mükemmel bir pirinç alternatifidir. Konjac %97 su ve %3 konjac bitki lifinden oluşur. Doğal, düşük kalorili bir besindir, ayrıca düşük yağlı ve şekersizdir ve diyabet hastaları için de temel besin olarak uygundur.
•Düşük Kalorili/Yağ/Karbonhidratlar
• Glütensiz
• Diyabet Dostu
Bu, diyet yaparken lezzetli yemeklerin tadını çıkaramayacağınız anlamına gelmez. Konjac Yulaf İnci Pirinci, iştahınızı ve kilo verme ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ürünlerimiz HACCP, IFS, BRC gibi yetkili kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmıştır ve güvenlik ve sağlık her zaman önceliğimizdir.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR:
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Konjac yulaf inci pirinci |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Su,Konjac Unu |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | glütensiz/ Düşük proteinli /yüksek lif |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek noktadan tedarik2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 37kJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0,46 g |
| Karbonhidrat: | 0g |
| Sodyum: | 2 mg |
- Sarımsak dilimlerini avokado yağıyla hafifçe altın rengi olana kadar kızartın.
- Sarımsak yağını bir kenara ayırın, tavada sadece 0,5 yemek kaşığı kadarını sade yağ ile birlikte bırakın.
- Düşük karbonhidratlı shirataki pirincini tuz ve karabiberle, pirinçler patlamaya başlayana kadar kavurun.
- Pirinci kenara alın ve hindistan cevizi amino asitlerini ekleyip pirinci sosla kaplayın.
- Pirinci kenara alın ve çırpılmış yumurtaları ekleyerek yumuşak kıvamlı omlet yapın.
- Yumurtaları akışkanlığı kaybolana kadar çırpın ve her tarafını sosla kaplayın.
- Üzerini taze soğan ve kızarmış sarımsak cipsleriyle süsleyin ve sarımsak yağını yanında servis edin!
Keşfedilecek daha fazla ürün
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor:
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılmıştır ve kilo vermeye yardımcı olur.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac eriştesi hasta yapar mı?
Hayır, doğal bir bitki türü olan konjac kökünden yapılan işlenmiş konjac eriştesi size hiçbir zarar vermez.
Konjac eriştesi keto diyetine uygun mu?
Konjac eriştesi keto diyetine uygundur. %97'si su ve %3'ü liften oluşur. Lif bir karbonhidrattır ancak insülin üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.





