Sıfır kalorili erişte, Whole Foods toptan Konjac yosun eriştesi | Ketoslim Mo
Her 100 gramındasıfır kalorili eriştetümyiyeceklerKalori değeri yaklaşık 1 patates cipsi ve 0,2 muz ile eşdeğerdir; daha az kalori alımı ise normal bir kadının 1 saat koşu, 1,5 saat yüzme ve 3 saat yoga yapmasına eşdeğerdir.düşük karbonhidratlı makarnaQ tadı güçlü bir şekilde kendini gösterir, kızartılabilir, haşlanabilir, çorba yapılabilir, karıştırılabilir.
Toptan düşük karbonhidratlı konjac spagetti saf ıslak erişte konjac yosun eriştesi
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | konjac yosun eriştesi bütün gıdalar-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,sıfır konjac eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 4Kcal |
| Şeker: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 3,1 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Kalorisiz makarna çeşitleri nelerdir?
| Mucize Erişteler Whole Foods | Shirataki eriştesiWholefoods shirataki eriştesi, konjac bitkisinin kökünden elde edilen bir lif olan glukomannan'dan yapılır. Bu lif sindirilmeden bağırsaklarınızdan geçtiği ve tokluk hissi verdiği için, Wholefoods shirataki eriştesi temelde kalorisiz ve karbonhidratsızdır. |
| Bütünsel Gıdalar | Sade pirinç mi yoksa başka bir şey mi daha sağlıklı?konjac eriştesiTam gıdalar mı?... Karşılaştırmak gerekirse, 100 gram beyaz pirinç 175 kalori içerir. 50 gram erişte (kuru, çiğ) de aynı miktarda kalori içerir. Yani aynı miktarda erişte (örneğin 100 gr) daha fazla kalori sağlayacaktır. |
| Deniz Yosunu Eriştesi Kalorisi | Kalori 6 |
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Konjac: Detaylı bilgi
Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch), Araceae familyasına ait olup Güneydoğu Asya kökenlidir. Güney ve Güneydoğu Çin ile Vietnam'da yetiştirilir. Çiçekleri, çapı 30 cm'ye kadar ulaşabilen kalın bir yumruya sahip koyu mor bir kılıf üzerinde oluşur.
Kurutulmuş ve öğütülmüş yumruya konjac unu denir ve bundan konjac glukomannan1 elde edilir.
Tarih
Konjac, Çin, Japonya ve Doğu Asya'da gıda olarak kullanılmaktadır.
Faydalar
Glukomannan, tokluk hissini artıran ve kilo vermeye yardımcı olan çözünebilir bir lif türüdür.




