Fabrika doğrudan keto Konjac udon eriştesi | Ketoslim Mo
Konjac eriştesi nereden alınır?
Ketoslim MoTek elden tüm catering hizmetlerini sunan bir firma olarak, restoranınız, barınız, süpermarketiniz, mutfağınız, spor salonunuz, hafif gıda mağazanız ve daha fazlası için en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.
Amacımız sadece müşterilerimize hizmet sunmak değil, aynı zamandaen iyi toptan ürünlerEn düşük fiyatlarla değil, aynı zamanda mükemmel bire bir müşteri hizmeti ve hızlı kargo ile de hizmet veriyoruz. On yılı aşkın süredir konjac sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve başka avantajlarımız da var.konjac udon eriştesiOn yılı aşkın süredir konjac sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve ülke genelindeki restoran sahipleri, mutfak işletmeleri ve gıda hizmeti profesyonelleriyle iyi bağlantılarımız var. Tüm toptan gıda ihtiyaçlarınız için tek adres olmayı hedefliyoruz.
Şekersiz konjac makarna glutensiz ıslak konjac spagetti eriştesi Konjac udon eriştesi
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | konjac udon eriştesi-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu,su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | gluten/yağ/şekersiz,düşük karbonhidratlı/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 4Kcal |
| Şeker: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 3,2 g |
| Sodyum: | 7 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Konjac hakkında birkaç küçük bilgi noktası
| Adım 1 | O zamandan berikonjac ürünleriSusuz ortamda saklandığında şekli bozulabilen ve bozulabilen konjac gıdaları, torba içinde (koruyucu madde eklenmeden) kostik su kullanılarak muhafaza edildiğinde hem şeklini koruyor hem de daha lezzetli oluyor. |
| Adım 2 | Konjac gıdası diyet lifi açısından zengindir, ancak yeterli enerji ve protein sağlayamaz, bu nedenle tüketilmesi gerekir.konjac yemeğiAynı zamanda, sağlığa çok daha faydalı olan bazı meyve, sebze ve et ürünlerini de tüketmeyi unutmayın. |




