konjac kökü gıdaları konjac vegan gıdası | Ketoslim Mo
Bu ürün hakkında
Konjac kökü içeren besinler: Konjac kökü içeren besinler şunlardır:konjac eriştesi, shirataki eriştesiKonjac karidesi,konjac atıştırmalıklarıBu yemeğe konjac kuzu göbeği denir. Konjac bitkisinin kökünden yapılır, ki bu bitkiye ayrıca konjac kuzu göbeği de denir. Konjac bitkisinin kökünden yapılır.konnyakuKonjac bitkisinin Latince adı.
dırAmorfophallusİnsanlar ayrıca ona konjaku, fil yemişi, şeytan dili, yılan palmiyesi ve voodoo zambağı da derler. Bitkinin soğanı –yer altında büyüyen kısmı– birçözünebilir lifglukomannan olarak adlandırılır.
Bu konjac kökü yiyeceği, tüylü bir karın şekline benzer, ancakvegan yemeklerBu tarif, güveç, atıştırmalık, garnitür gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir... Düşük kalorili bir besin olup, diyet yapanlar için ideal bir alternatiftir, ayrıca diyabet hastaları için de uygundur.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR:
1. Sıcak tencereyi hazırlamak, kaynatmak.
2. Paketi açın. Vegan yiyeceği 1-2 dakika boyunca durulayın.
3. Bunları sıcak tencereye koyun ve damak tadınıza göre birkaç saniye veya sadece kaynatarak durulayın.
3. Tek endişelenmeniz gereken şey, bu geleneksel ve lezzetli spagetti şeklindeki erişte alternatifini yerken ne kadar ses çıkaracağınız.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Konjac güveci kuzu göbeği |
| Eriştenin net ağırlığı: | 500g |
| Ana Bileşen: | Su, Konjac Unu |
| Raf ömrü: | 12 ay |
| Özellikler: | Glutensiz / Düşük proteinli / Yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 97kJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 4,6 g |
| Sodyum: | 0 mg |
İnsanların endişeleri şunlardır:
Hangi yiyeceklerde konjac kökü bulunur?
Konjac eriştesi, konjac pirinci ve atıştırmalıklarımız gibi bol miktarda diyet lifi içeren yiyecekler.
Konjac yemek güvenli mi?
Ham konjac kökü zehirlidir, alerjik reaksiyon göstermedikçe sağlıklı kişiler tüketebilir.
Avustralya'da konjac neden yasaklandı?
Boğulma tehlikesi oluşturma ve mideyi tıkama potansiyeli nedeniyle Avustralya, 1986'da takviye edici gıda olarak kullanımını yasakladı.
Keşfedilecek daha fazla ürün
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılmıştır ve kilo vermeye yardımcı olur.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac eriştesi hasta yapar mı?
Hayır, doğal bir bitki türü olan konjac kökünden yapılan işlenmiş konjac eriştesi size hiçbir zarar vermez.
Konjac eriştesi keto diyetine uygun mu?
Konjac eriştesi keto diyetine uygundur. %97'si su ve %3'ü liften oluşur. Lif bir karbonhidrattır ancak insülin üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.




