Konjac jölesi, meyve jölesi, bubble tea, çiğnenebilir Ketoslim Mo
Bu ürün hakkında:
Konjac jölesi soslarıŞekli top gibi, çiğnenebilir bir tadı var, çiğnerken Q şeklinde bir lezzet sunuyor. Konjac bitkisinden yapılmıştır, konjac bol miktarda meyve içerir.diyet lifiSadece bubble tea'ye değil, sevdiğiniz herhangi bir çay veya sütlü çaya da ekleyebileceğimiz Konjac jölesi, tüketicilere daha yaratıcı kombinasyonlar ve fikirler sunarak sınırsız içecek olanağı yaratıyor. Yumuşak ve bağımlılık yapacak kadar çıtır olan Konjac jölesi, tapyoka incilerine göre daha sağlıklı ve sağlıklı bir alternatiftir! Bu popüler düşük yağlı ürünatıştırmalıkAsya'dan gelen bu karamelize karışım, ekstra doku ve lezzet katarak, ekstra kalori ve karbonhidrat olmadan, bayılacağınız muhteşem bir ağız hissi yaratıyor.
• Bol miktarda diyet lifi içerir, bu da tok hissetmenizi ve daha az yemenizi sağlar.
• Esmer şekerli enfes ikili ile tatlı çay isteğinizi giderin.Sütlü ÇayVe karşı konulmaz derecede çiğnenebilir jöleler, yapışkan ve çok tereyağlı, karamelimsi bir şurup içinde. Starbucks kalitesinde bir içeceği çok daha uygun fiyata kendinize ısmarlayın.
• Dört farklı lezzet: Orijinal tat, Esmer şeker tadı,MatchaTadı ve Sakura tadı.
Bağlanmak
1. Kullanıma hazır
2. Serin ve kuru bir yerde, açılmamış halde 1 yıl saklayın.
3. Soğuk içecekler için kullanılır, tadı daha güzeldir.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Konjac jölesimalzemeler |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Su,Konjac Unu |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/Düşük proteinli/yüksek lif |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek noktadan tedarik2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 345 kcal |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 20,3 g |
| Sodyum: | 17 mg |
Keşfedilecek daha fazla ürün
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor:
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.

Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılmıştır ve kilo vermeye yardımcı olur.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac eriştesi hasta yapar mı?
Hayır, doğal bir bitki türü olan konjac kökünden yapılan işlenmiş konjac eriştesi size hiçbir zarar vermez.
Konjac eriştesi keto diyetine uygun mu?
Konjac eriştesi keto diyetine uygundur. %97'si su ve %3'ü liften oluşur. Lif bir karbonhidrattır ancak insülin üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.






