Ketoslim Mo Shirataki tam buğdaylı organik kuru erişte
Bu ürün hakkında
Konjac yulaf eriştesi, bizim bir türümüzdür.keto dostu konjac gıdalarıaynı zamanda şu şekilde de adlandırılır:Shirataki yulaf eriştesi or Mucizevi yulaf eriştesiDiğer serilerden farklı olarak, bu konjac yulaf eriştesi yulaf unu ve konjac unu ile karıştırılarak üretilmiştir. Karışıma yulaf lifi eklenmesi, eriştenin dokusunu normal yumurta eriştesine benzetmekle kalmaz, aynı zamanda besin değerlerini de artırır. Bu nedenle "Mucize ErişteGüneydoğu Asya'da, özellikle Çin ve Japonya'da yetişen konjac bitkisinden üretilmiştir. Bu bitki, yüksek miktarda diyet lifi içerir. Bu özelliğiyle ürünlerimiz, kilo vermek isteyenler için mükemmel bir öğün yerine geçme ürünüdür.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR
-
1. Soğanı, soya sosunu ve susam yağını kavurun.
2. Sebzeleri tavaya koyun.
3. Erişteleri ekleyin ve iyice karıştırın.
4. Tuz ekleyin ve tadına bakın.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | konjac yulaf eriştesi |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac unu, yulaf unu, su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 9 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 0g |
| Sodyum: | 2 mg |
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Soru: Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Cevap: Hayır, yemenizde bir sakınca yok.
Soru: Konjac eriştesi neden yasaklandı?
Cevap: Boğulma riski nedeniyle Avustralya'da yasaklanmıştır.
Soru: Konjac eriştesini her gün yemekte sakınca var mı?
Cevap: Evet, ama sürekli değil.




