Konjac Kökü Shirataki Erişte Fabrikası Düşük Gi Konjac Makarna| Ketoslim Mo
Bu ürün hakkında
Konjac ürünleriSağlık açısından faydaları olabilir. Örneğin, kan şekeri ve kolesterol seviyelerini düşürebilir, cilt ve bağırsak sağlığını iyileştirebilir, yaraların iyileşmesine yardımcı olabilir, kilo vermeyi destekleyebilir, çünkükonjacKonjac'ın emilim gücü çok yüksektir, vücudunuzdaki fazla yağı emerek dışarı atılmasını sağlar. Ayrıca konjac, yüksek oranda diyet lifi içerir; bağırsak ve mide sorunları olan kişilerin tüketmemesi gerekir, çünkü sindirimi zor olabilir. Konjac kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışılmalıdır.
Pişirme yöntemi:
1. Kızartma: Erişteleri iki kez yıkayıp süzün, tencereye yağ koyun, erişteleri ekleyip kavurun, baharatları ekleyin, su ekleyip 5 dakika pişirin, afiyet olsun. İsterseniz brokoli, dana eti, mısır salatası, sos gibi sevdiğiniz garnitürleri de ekleyebilirsiniz.
2. Kaynatma: Tencereye su koyup kaynatın, ardından temizlenmiş erişteleri ekleyin, baharatları ilave edin, alıp yiyebilirsiniz;
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Konjac Makarnası |
| Eriştenin net ağırlığı: | 200g |
| Ana Bileşen: | Su,Konjac Unu |
| Raf ömrü: | 12 ay |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 98kJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 2,9 g |
| Sodyum: | 196 mg |
Keşfedilecek daha fazla ürün
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor:
Konjac eriştesi sağlıklı mı?
Konjac ürünlerinin sağlık açısından faydaları olabilir. Örneğin, kan şekeri ve kolesterol seviyelerini düşürebilir, cilt ve bağırsak sağlığını iyileştirebilir ve tokluk hissini artırarak kilo vermeyi destekleyebilir. Herhangi bir düzenlenmemiş besin takviyesinde olduğu gibi, mide sorunları veya genel sağlık durumu olan kişilerin konjac kullanmadan önce bir doktora danışmaları önerilir.
Konjac eriştesi nasıl yenir?
Konjac eriştesi, erişteyle karıştırılarak, soğuk olarak, çorba eriştesi olarak, kızarmış erişte olarak, yemeye hazır halde tüketilebilir; salata ile karıştırılarak da yenebilir: damak zevkinize göre çeşitli soslar ve malzemeler ekleyerek lezzetli karışık erişte yapabilirsiniz. Haşlanarak tüketilebilir: çeşitli çorba bazlarıyla eşleştirilebilir, yan yemekler eklenebilir, düşük kalorili çorba eriştesi olarak lezzetli ve yemeye hazır hale getirilebilir. Kızartılarak tüketilebilir: Konjac eriştesi ferahlatıcı bir lezzete sahiptir, uygun malzemeler eklenerek kızartılabilir, düşük kalorili kızarmış erişte olarak da keyifle tüketilebilir.
Konjac satın alabilir misiniz?
Elbette, Ketoslim Mo kendi konjac yetiştirme ve işleme tesisine sahip bir konjac gıda üreticisidir. Rekabetçi fiyat, üretim, tasarım, kalite güvencesi ve kapıdan kapıya teslimat gibi istediğiniz hizmetleri sunuyoruz. Amacımız, Çin'den ithalat sürecinde gereksiz sorunları azaltmanıza ve zaman ve para dahil olmak üzere satın alma maliyetlerinizden tasarruf etmenize yardımcı olmaktır. Ayrıca diğer ürünleri ve ambalaj malzemelerini ücretsiz olarak satın almanıza da yardımcı olabiliriz.






