Düşük Kalorili Konjac Yiyecekleri Konjac Altın Erişte
Konjac Gold Hazır Erişte, neredeyse hiç karbonhidrat içermediği için keto diyetine uygundur.
270 gramında sadece 1,2 gram karbonhidrat ve 5 kalori bulunan bu ürün,Konjac eriştesiKetojenik diyette makarna özlemi çekenler için mükemmel bir seçenektir. Vejetaryenler veya glütensiz beslenenler için ise konjac eriştesi, ketojenik diyette yağ azaltıcı gıdalardan biridir; bu nedenle restoranlarda, spor salonlarında, süpermarketlerde ve paket servis platformlarında bulunabildiği için harika bir tercihtir.
Konjac eriştesinin popülaritesi arttıkça, bazı markalar hazır konjac tozu üretmeye başladı. Düşük karbonhidratlı bir diyet uyguluyorsanız, soslar, tatlandırıcılar ve nişastalı sebzeler gibi ek malzemelerin karbonhidrat limitinizi aşmamasına dikkat etmelisiniz.
Konjac (juruo), düşük kalorili
Düşük nişasta içeriği ve güçlü tokluk hissi
Ketojenik düşük karbonhidratlı bir diyette
Un yerine kullanılabilir.
Ancak konjac tüketimiyle ilgili şu tabuları bilmeniz gerekiyor:
1. Çiğ konjac zehirli maddeler içerir, bu nedenle yemeden önce üç saatten fazla pişirdiğinizden emin olun.
2. Konjac, sindirimi ve bağırsaklara girdikten sonra emilimi zor olan çok zengin bir diyet lifi içerir. Bu nedenle, sindirim sistemi sorunları olan ve hazımsızlık çeken kişilerin her seferinde çok fazla tüketmemesi gerekir.
3. Konjac soğuk algınlığı belirtileri gösteren kişiler tarafından daha az tüketilmelidir.
4, KonjacDöküntü, kaşıntı ve diğer belirtileri olan saç ve cilt hastalığı hastaları daha az yemek yemelidir.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac Gold Hazır ErişteKetoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | glutensiz/yağsız/şekersiz/düşük karbonhidratlı |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 125KJl |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 6,4 g |
| Sodyum: | 12 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Konjac eriştesi hakkında diğer bilgiler
| 1 Kasım | Konjac neden bu kadar doyurucu?Konjac kökü yaklaşık %40 oranında çözünür lif (glukomannan) içerir. Güçlü su emme özelliği sayesinde konjac, tokluk hissi yaratabilen, kolesterolü düşürebilen ve kan şekerini dengeleyebilen diyet lifi açısından zengindir. |
| 2 Kasım | Konjac neden bu kadar doyurucu?Konjac, çözünebilir lif içerir; sindirim sisteminden çok yavaş geçmesi nedeniyle tokluk hissi yaratan glukomannan içerir ve kolesterolü düşürdüğü ve kan şekerini dengelediği gösterilmiştir. Konjac'ın ne kadar iyi olduğu, nasıl pişirildiğine bağlıdır. |
| 3 Kasım | Konjac eriştesi 0 kalori mi? Neredeyse kalorisiz (ortalama 200 gramında 8 kalori) konjac eriştesi, konjac (konnyaku) bitkisinin kökünden yapılır; bu kök önce un haline getirilir, ardından çeşitli genişliklerde erişteye dönüştürülür. Kalorileri çok düşük olmasına rağmen doyurucu olmalarının nedeni, lif açısından çok zengin olmalarıdır. |
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Hazır altın eriştesi kan şekerini yükseltir mi?
Konjac eriştesi: Bu lif sindirimi yavaşlatır ve kan şekeri yükselmelerini azaltmaya yardımcı olur. Yavaş sindirildiği için, glukomannan ayrıca kolondaki faydalı bakteriler için besin sağlar, böylece kısa zincirli yağ asitleri üretebilirler, iltihabı azaltabilirler ve enterotropik hormon peptit YY'nin salınımını uyarabilirler. Bu da bağırsak sağlığınıza fayda sağlayabilir.
Konjac hazır altın eriştesi düşük karbonhidrat içeriğine sahip mi?
Ha, doğru! Aslında, sıfır karbonhidratlı bir ürün! Ve glutensiz!
Konjac eriştesini sindirmek zor mu?
Konjac'taki fermente edilebilir karbonhidrat içeriği genellikle sağlığınız için faydalıdır, ancak bazı kişiler için sindirimi zor olabilir. Konjac yediğinizde, bu karbonhidratlar kalın bağırsakta fermente olur ve çeşitli gastrointestinal yan etkilere neden olabilir.






