Shirataki eriştesi bütün gıdalar| Ketoslim Mo
Nasıl yenir: (Üç adımda lezzetli)
1. Dökünkonjac eriştesibir kaseye.
2. Kaynar su ekleyin, üzerini kapatın ve erişteleri 1 dakika bekletin;
3. Kaynayan suyu süzün, karışımı karıştırma torbasına dökün ve servis etmeden önce iyice karıştırın.
Not:
1. Alerjen maddeler: Bu Shuang Shuang eriştesi (Konjac eriştesi) soya ve gluten içeren tahıl ürünleri içerir;
2. Saklama yöntemi: Serin ve ışıktan uzak bir yerde saklayın, dondurmayın.
3. Raf ömrü: 12 ay
İpucu: İç poşet hasar görmüş, şişmiş veya jelatinleşmişse lütfen yemeyin. Satın aldığınız yerden değiştirebilirsiniz. Üründe az miktarda siyah madde bulunması Konjac bileşenidir, endişelenmeyin.
Konjac eriştesi besin değerleri tablosu
Ürün Açıklaması
Konjac eriştesinin malzemeleri: su,Konjac tozumısır nişastası, sitrik asit
| Enerji: | 71KJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Diyet lifi | 4,2 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Sos paketleri için besin değerleri tablosu
● Kerevit İçindekiler: içme suyu, soya yağı, fasulye ezmesi, hoisin sosu, tek kristalli kaya şekeri, baharatlar, acı biber, yenilebilir tuz, tavuk özü baharatı, monosodyum glutamat, istiridye sosu (karamel rengi dahil), soğan, zencefil, sarımsak, aroma verici maya özü, Siçuan biberi, gıda aromaları ve baharatlar, disodyum nükleotid, disodyum süksinat
Dong Yin Gong karıştırma paketinin içeriği: içme suyu, bitkisel yağ, yenilebilir tuz, domuz kemiği beyaz çorbası, hindistan cevizi tozu, galangal, sitronella vb.
● Altın çorba dana eti baharat paketinin içindekiler: turşu turp, içme suyu, bitkisel yağ, domuz kemiği suyu, acı sos, monosodyum glutamat, turşu biber (turşu sebzeler), turşu zencefil (turşu sebzeler), turşu sebzeler (turşu sebzeler), yenilebilir tuz, vb.
Acılı kerevit aroması
Konjac Soğuk Erişte
Özellikler: 225 g/paket
200 gr konjac eriştesi (150 gr'dan fazla katı) + 25 gr kerevit karışımı
| Enerji: | 1525KJ |
| Protein: | 4,7 g |
| Yağlar: | 31,2 g |
| Karbonhidrat: | 17,1 g |
| Diyet lifi | 3985g |
| Sodyum: | 6.1 mg |
Tayland usulü Dong Yin Gong aroması
Konjac Soğuk Erişte
Özellikler: 240 g/paket
Konjac yüzeyi 215g (katı kısım > 170g) + Dong Yin Gong karıştırma paketi 25g
| Enerji: | 1314KJ |
| Protein: | 4,5 g |
| Yağlar: | 24,3 g |
| Karbonhidrat: | 19,9 g |
| Sodyum: | 6950 mg |
Altın çorba, yağlı inek aromalı
Konjac Soğuk Erişte
Özellikler: 240 g/paket
Konjac yüzeyi 215g (katı > 170g) + Altın Çorba Yağı (İnek Yağı Paketi) 25g
| Enerji: | 1010KJ |
| Protein: | 6g |
| Yağlar: | 20,6 g |
| Karbonhidrat: | 8,6 g |
| Sodyum: | 6174 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Konjac eriştesini kurutabilir misiniz?
Kurutulmuş olmaları idealdir, böylece kilerde uzun süre saklayabilirsiniz. Ancak tarihi geçmiş olanları tüketmemelisiniz. Sote sebzeler, soya sosu ve tavuk/vegan parçalarıyla çok lezzetli olur.
Kuru shirataki eriştesi bulabilir misiniz?
Çok az lezzetleri olduğundan, birçok farklı malzeme ve sosla iyi giderler. Yaygın konjac eriştesi "ıslak" ve "kuru" olmak üzere ikiye ayrılır ve ayrıca poşet, kutu, alüminyum folyo kutu gibi farklı ambalajlarda bulunur.
Kurutulmuş konjac eriştesini nasıl pişiririm?
Kuru erişteleri bir kaseye koyun, kaynar suya dökün ve 10 dakika bekletin. Kuru erişteler yavaş yavaş yumuşayacaktır. Tencerede suyu kaynatın, erişteleri ekleyin, 10 dakika pişirin, malzemeleri, baharatları ve garnitürleri ekleyin, servis tabağına alın ve afiyetle yiyin.






