Kuru konjak pirinci Shirataki Pirinç | Ketoslim Mo
Ürün Açıklaması
Şekli normal pirinçle aynı, ancak sağlığa daha faydalı. Bizimshirataki pirinciKalorisi ve karbonhidratı düşük olduğu için mükemmel bir seçenek.öğün yerine geçenKilo vermek veya şeker tüketimini kontrol altına almak istiyorsanız.Bunu günlük pilavınıza karıştırmak da faydalıdır.Kuru konjac pirinciköklerinden yapılırkonjac bitkisiAyrıca temiz ve izlenebilir içeriklere sahip olması, onu normal pirince mükemmel bir alternatif haline getiriyor.
Beslenme bilgileri
| Tipik Değer: | 200 gram başına(kuru pirinç pişirmek) |
| Enerji: | 28,4 kcal/119 kJ |
| Toplam Yağ: | 0g |
| Karbonhidrat: | 6g |
| Elyaf | 0,6 g |
| Protein | 0,6 g |
| Sodyum: | 0 mg |
| Ürün adı: | Kuru ShiratakiKonjac Pirinci |
| Özellikler: | 200g |
| Ana Bileşen: | Su,Konjac Unu |
| Yağ Oranı (%): | 5 kalori |
| Özellikler: | Glutensiz / Düşük proteinli / Düşük yağlı |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek elden tedarik (tasarımdan üretime) 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM ODM OBM hizmeti 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Shirataki Konjac Pirinci Hakkında Bilgiler
Şirataki pirinci(veyakonjac kuru pirinç) şunlardan yapılır:konjac bitkisive %97 su ve %3 lif içerir.
Kuru pirinç, su emdikten ve ıslatıldıktan sonra elastik bir yapıya ve jel benzeri bir kıvama kavuşur.
Konjac kuru pirinci, kilo verme ve şeker kontrolü için iyi bir besindir çünkü her 100 gram konjac kuru pirinci sadece 73 KJ kalori ve 4,3 gram karbonhidrat içerir ve yağ ve şeker içeriği sıfırdır.
Şirataki pirincinin dokusu dondurulduktan sonra değişir, bu nedenle şirataki pirincinden yapılan ürünleri dondurmayın! Oda sıcaklığında saklayın!
Pişirme Talimatları
(Pirinç ve su oranı 1:1,2'dir)





