Hazır Yemeye Hazır Öğün Yerine Geçen Anında Şirataki Eriştesi
Ketoslim Mo'nun yemeye hazır Shirataki Eriştesi, pratik ve lezzetli bir akşam yemeği alternatifi sunar. Shirataki ile yapılan bu erişte, düşük kalorili, düşük şekerli ve yüksek lif içeriğiyle diyet ihtiyaçlarınızı karşılamak için akıllı bir seçimdir. İster işte olun, ister yolda, ister acele edin, anında yemek yerine geçen Shirataki Eriştesi size hızlı ve kolay bir ziyafet sunar!
Düşük Kalorili Seçenek:Hiçbir yükümlülük altına girmeden keyifli bir yemeğin tadını çıkarın. Shirataki eriştelerimiz düşük kalorilidir ve kilosuna dikkat edenler için en iyi seçimdir.
DÜŞÜK ŞEKER İÇERİĞİ:Şirataki eriştesine alternatif olarak sunduğumuz bu akşam yemeği seçeneği, şeker tüketimine dikkat edenler için mükemmel bir tercihtir. Eser miktarda şeker içerir ve geleneksel erişteden daha iyi bir alternatiftir.
YÜKSEK LİF İÇERİĞİ:Yüksek lifli Shirataki eriştelerimizle sağlıklı bağırsak yapısını destekleyin. Lif, sindirime yardımcı olur ve daha uzun süre tok hissetmenizi sağlar; bu da onu yemek planınıza mükemmel bir katkı haline getirir.
Hızlı konfor:İster iş yerinde, ister yelkenliyle seyahatte, isterse de yolda olun, shirataki eriştesinin yerine geçebilecek hazır yemek alternatifimiz hızlı ve kolay bir ziyafet sunar. Pişirme zahmetine girmeden keyifli ve doyurucu bir akşam yemeğinin tadını çıkarın.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Hazır Mantarlı Şirataki Eriştesi/Acılı hazır şirataki eriştesi |
| Ana Bileşen: | Su, Konjac tozu |
| Özellikler: | Düşük kalorili\Düşük şekerli\Yüksek lifli\Yemesi kolay |
| İşlev: | Kilo Verme, Kan Şekeri Düşürme, Vejetaryen Öğün Yerine Geçen Ürün |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Net ağırlığı: | 230g |
| Karbonhidrat: | 2,9 g/3,0 g |
| Yağ İçeriği: | 0g |
| Raf ömrü: | 16 Ay |
| Ambalajlama: | Poşet, Kutu, Aile Boyu Paket, Toplu, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik |
| 2. 10 yılı aşkın deneyim | |
| 3. OEM, ODM, OBM mevcuttur. | |
| 4. Ücretsiz örnekler | |
| 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme Bilgileri
| Besin Değerleri | |
| Kapta 2 porsiyon bulunur. | |
| Tasarruf boyutu | 1/2 paket (100 g) |
| Porsiyon başına miktar: | 23 |
| Kaloriler | |
| %Günlük Değer | |
| Toplam Yağ 0g | 0% |
| Doymuş Yağ 0g | 0% |
| Trans Yağ 0g | |
| Toplam Karbonhidrat 2,9 g | 1% |
| Protein 0,7 g | 1% |
| Diyet Lifi 4,3 g | %17 |
| Toplam Şeker 0g | |
| 0 gram ilave şeker içerir. | 0% |
| Sodyum 477 mg | %24 |
| Yağ, doymuş yağ, trans yağ, kolesterol, şeker, A vitamini, D vitamini, kalsiyum ve demir açısından önemli bir kalori kaynağı değildir. | |
| *Günlük Değer Yüzdeleri 2.000 kalorilik bir diyete göre hesaplanmıştır. | |
| Besin Değerleri | |
| Kapta 2 porsiyon bulunur. | |
| Tasarruf boyutu | 1/2 paket (100 g) |
| Porsiyon başına miktar: | 24 |
| Kaloriler | |
| %Günlük Değer | |
| Toplam Yağ 0g | 0% |
| Doymuş Yağ 0g | 0% |
| Trans Yağ 0g | |
| Toplam Karbonhidrat 3,0 g | 1% |
| Protein 0,7 g | 1% |
| Diyet Lifi 4,3 g | %17 |
| Toplam Şeker 0g | |
| 0 gram ilave şeker içerir. | 0% |
| Sodyum 524 mg | %26 |
| Yağ, doymuş yağ, trans yağ, kolesterol, şeker, A vitamini, D vitamini, kalsiyum ve demir açısından önemli bir kalori kaynağı değildir. | |
| *Günlük Değer Yüzdeleri 2.000 kalorilik bir diyete göre hesaplanmıştır. | |
Detaylı Görüntü
Pişirme Yöntemi
Uygulanabilir Senaryolar
Fabrika









