Önceden Pişirilmiş Yüksek Lifli Konjac Pirinci | Şekersiz, düşük kalorili pirinç | Ketoslim Mo
Ürün hakkında
Ketoslim Mo'ın Önceden Pişirilmiş Yüksek LifliKonjac PirinciYüksek lifli, düşük yağlı bir besindir. Normal konjac bitkisinden yapılır ve sindirim sistemi sağlığını destekleyen ve kan şekeri seviyelerini kontrol eden diyet lifi açısından zengindir. Diyet yapmaktan endişe duyanlar için idealdir.
Ürün hakkında
1. DÜŞÜK YAĞLI:Önceden pişirilmiş yüksek liflikonjac pirinciDüşük yağlı bir besindir. Normal pirinç veya diğer temel gıdalara kıyasla daha az yağ içerir, bu da kalori alımını kontrol etmeye yardımcı olur. Fazla kilodan ve aşırı yağdan endişe duyan kişiler için en iyi seçimdir.
2. YÜKSEK DİYET LİFİ:Önceden pişirilmiş yüksek liflikonjac pirinciYüksek lif içeriğine sahip besinler tercih etmek önemlidir. Diyet lifi, bağırsak sağlığı için hayati öneme sahiptir; bağırsak hareketlerini destekler, kabızlığı önler ve iştahı kontrol etmeye yardımcı olur.konjac pirinciTemel besin maddesi olarak tüketilmesi, diyet lifi alımınızı artırabilir ve bağırsak fonksiyonlarınızı iyileştirebilir.
3. GLUTENSİZ:Önceden pişirilmiş Yüksek LifliKonjac PirinciGlutensiz gıda, gluten hassasiyeti veya gluten paranoyası olan kişiler için idealdir. Gluten, birçok tahılda bulunan bir proteindir, ancak bazı kişilerde rahatsız edici veya olumsuz duyarlılık reaksiyonlarına neden olabilir. Glutensiz gıda seçerek, gluten hassasiyeti veya gluten paranoyası olan kişilerin gluten hassasiyetini ve paranoyasını azaltabilirsiniz.konjac pirinciBöylece glutenle ilgili sorunlardan uzak dururken lezzetli bir temel gıdanın tadını çıkarabilirsiniz.
Beslenme Bilgileri
| Besin Değerleri | |
| Kapta 2 porsiyon bulunmaktadır. | |
| Tasarruf boyutu | 1/2 paket (100 g) |
| Porsiyon başına miktar: | 334 |
| Kaloriler | |
| %Günlük Değer | |
| Toplam Yağ 0,6 g | 1% |
| Doymuş Yağ 0g | 0% |
| Trans Yağ 0g | |
| Toplam Karbonhidrat 72g | %24 |
| Protein 5.1g | 9% |
| Diyet Lifi 8,1 g | %32 |
| Toplam Şeker 0g | |
| 0 gram ilave şeker içerir. | 0% |
| Sodyum 0g | 0% |
| Yağ, doymuş yağ, trans yağ, kolesterol, şeker, A vitamini, D vitamini, kalsiyum ve demir açısından önemli bir kalori kaynağı değildir. | |
| *Günlük Değer Yüzdeleri 2.000 kalorilik bir diyete göre hesaplanmıştır. | |
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Önceden Pişirilmiş Yüksek Lifli Konjac Pirinci |
| Ana Bileşen: | Pirinç,konjac tozuyüksek amilozlu mısır (dirençli) nişastası |
| Özellikler: | Glütensiz/Düşük Yağlı/Yüksek Lifli/Sodyumsuz |
| İşlev: | Kilo Verme, Kan Şekeri Düşürme, Vejetaryen Öğün Yerine Geçen Ürün |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Net ağırlığı: | 80-120g (özelleştirilebilir) |
| Diyet lifi: | 8.1g |
| Yağ İçeriği: | 0,6 g |
| Raf ömrü: | 12 Ay |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik |
| 2. 10 yılı aşkın deneyim | |
| 3. OEM, ODM, OBM mevcuttur. | |
| 4. Ücretsiz örnekler | |
| 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Detaylı Görüntü
Uygulanabilir Senaryolar
Fabrika






