Yüksek Proteinli Konjac Pirinci | Düşük Karbonhidratlı, Glutensiz | Ketoslim Mo
Ürün hakkında
Yüksek proteinli pirinç de bir türdür.konjac pirinciBaşlıca bileşeni köküdür.konjaczengin olanglukomannanBu yüksek proteinli pirinç (en fazla protein içeren pirinç), düşük karbonhidratlı, keto diyetine uygun, yüksek lifli, glutensizdir ve vücut için birçok faydası vardır:
DÜŞÜK KALORİLİ:Önceden Pişirilmiş Yüksek ProteinliKonjac PirinciKalorisi çok düşük olduğundan, kalori alımını azaltmak isteyenler için harika bir seçimdir. Normal pirincin kalorisinin sadece küçük bir kısmını içerdiğinden, kilo vermek için mükemmel bir tercihtir.
DÜŞÜK KARBONHİDRATLI:Önceden pişirilmiş yüksek proteinlikonjac pirinciAyrıca şeker oranı da son derece düşük olduğundan, düşük karbonhidratlı veya ketojenik diyet uygulayanlar için de uygundur. Lezzetli bir akşam yemeğinin tadını çıkarırken nişasta tüketimini azaltmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.
Glütensiz:Önceden pişirilmiş yüksek proteinli konjac pirinci glutensizdir; bu da gluten konusunda endişeleri olanlar veya glutensiz bir diyet uygulayanlar için mükemmel bir seçenektir.
Beslenme Bilgileri
| Besin Değerleri | |
| Kapta 2 porsiyon bulunur. | |
| Tasarruf boyutu | 1/2 paket (100 g) |
| Porsiyon başına miktar: | 351 |
| Kaloriler | |
| %Günlük Değer | |
| Toplam Yağ 1,1 g | 2% |
| Doymuş Yağ 0g | 0% |
| Trans Yağ 0g | |
| Toplam Karbonhidrat 67g | %22 |
| Protein 16,5 g | %28 |
| Diyet Lifi 0,6 g | 2% |
| Toplam Şeker 0g | |
| 0 gram ilave şeker içerir. | 0% |
| Sodyum 0g | 0% |
| Yağ, doymuş yağ, trans yağ, kolesterol, şeker, A vitamini, D vitamini, kalsiyum ve demir açısından önemli bir kalori kaynağı değildir. | |
| *Günlük Değer Yüzdeleri 2.000 kalorilik bir diyete göre hesaplanmıştır. | |
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Yüksek ProteinKonjac Pirinci |
| Ana Bileşen: | Pirinç, pirinç proteini tozu,konjac tozuyüksek amilozlu mısır nişastası |
| Özellikler: | Glutensiz/Düşük Yağlı/Yüksek Proteinli/Sodyumsuz |
| İşlev: | Kilo Verme, Kan Şekeri Düşürme, VejetaryenÖğün Yerine Geçen |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Net ağırlığı: | 80-120 (özelleştirilebilir) |
| Karbonhidrat: | 16,5 g |
| Yağ İçeriği: | 1.1g |
| Raf ömrü: | 12 Ay |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik |
| 2. 10 yılı aşkın deneyim | |
| 3. OEM, ODM, OBM mevcuttur. | |
| 4. Ücretsiz örnekler | |
| 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Detaylı Görüntü
Uygulanabilir Senaryolar
Fabrika
HUIZHOU ZHONG KAI XIN GIDA Co, Ltd
Profesyonel konjac üreticisi olarak, ödediğiniz paranın karşılığında kalite garantisi ve hissedeceğiniz şey ise özenli hizmettir.
SSS
%100 GDO'suz; Alerji testinden muaf; Bezelye proteini ile birleştirilmiş daha dengeli bir amino asit oranı, PDCAAS=1 değerine ulaşır; Nötr tat, narin lezzet, formüle edilmesi kolay.
Kan şekerini dengeler; Suda çözünmez ve emilmez; Çıtır çıtır; Lezzet garantisi; Etkili emilim; Tokluk hissini uzatır; Yüksek sıcaklığa ve basınca dayanıklıdır; Etkili düşük kalorili; Düşük viskoziteli; Pürüzsüz ve hassas; En iyi prebiyotikler; Sindirimi iyileştirir; İyi doku, yüksek su tutma kapasitesi.






