Toptan Sıfır Karbonhidrat 0 Yağlı Konjak Konnyaku Aperatif Jöle
En iyi sıfır kalorili jöleyi en düşük fiyata mı satın alıyorsunuz?
Doğru yerdesiniz! Global Search, markaların ve satıcıların ürünlerini tanıtması ve müşterilerin ürünlerini satın alması için etkili bir çevrimiçi platformdur. Yüzlerce kategoride geniş bir ürün yelpazesiyle, ihtiyacınız olan her şey için tek adresinizdir.
Binlerce önde gelen marka ve güvenilir satıcıyla çalışarak size geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.Ketoslim MoBurada hem resmi marka mağazalarını hem de birçok bağımsız satıcıyı satış yaparken göreceksiniz.%100 orijinal ürünler,Her müşterinin gereksinimlerini karşılayan ürün ve hizmetleri bireysel olarak sunuyoruz. Sıfır kalorili jöle satın almaya gelince, seçenekleriniz kesinlikle sınırlı değil. Sıfır kalorili jöle satın aldığınızda büyük tasarrufların, indirimlerin ve mükemmel değerin tadını çıkarın.ketoslim MoFiyat ve kalite açısından.
Kalorisiz jöleleriniz, nerede olursanız olun, kapınıza kadar rahatlıkla teslim edilecek ve sorunsuz iade garantisi verilecektir. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Geniş 0 kalorili jöle çeşitlerimize göz atın ve siparişinizi şimdi verin!
Hem lüks hem de uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız... 0 kalorili jöleyKesinlikle burada bulabilirsiniz! Konnyaku iki farklı lezzette mevcuttur: şeftali ve üzüm. Küçük paketin üst kısmındaki noktalı çizgiden yırtın, doğrudan çıkarabilirsiniz, jöle yiyerek kendinizi çok utandıracağınızdan endişelenmeyin, en önemlisi 0 kalori ve yüksek lif içeriğidir, kilo vermek isteyenler kaçırmamalı!
Toptan Sıfır Karbonhidrat 0 Yağlı Konjak Konnyaku Aperatif Jöle
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac Jölesi |
| Eriştenin net ağırlığı: | 300g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 0 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 4,5 g |
| Şeker | 0g |
| Sodyum: | 0 mg |
Bunlar da ilginizi çekebilir:
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri





