Üretici kuru shirataki erişte 75g kurutulmuş konjac erişte | Ketoslim Mo
Kurutulmuş Konjac Eriştesi
Nasıl yenir:
Soak konjackkuru konjac eriştesi30 dakika suda bekletin, yumuşayana kadar ıslatın, sonra temiz suyla durulayın. Ana yemek olarak veya güveç, yahni gibi yemeklerin yanında garnitür olarak kullanabilirsiniz.
Eğer kurutulmuş olanı deniyorsanızshirataki eriştesiİlk kez deniyorsanız, şişkinlik ve rahatsızlık hissini önlemek için önce küçük bir porsiyon yemeniz önerilir.
Tamamen tatsız ve lezzetli! Sadece en sevdiğiniz sosla servis edin! Shirataki eriştesi kuru olarak benzerdir.keto tatlı patates eriştesiDokuları açısından çok hafif bir tada sahip oldukları için, baharat eklemek ve hayal ettiğiniz her türlü yemeği yapmak için mükemmeldirler.
Şirataki eriştesi nereden alınır?
Ketoslim MoTek elden tüm catering hizmetlerini sunan bir firma olarak, restoranınız, barınız, süpermarketiniz, mutfağınız, spor salonunuz, hafif gıda mağazanız ve daha fazlası için en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.
Amacımız sadece müşterilerimize hizmet sunmak değil, aynı zamandaen iyi toptan ürünlerEn düşük fiyatlarla, mükemmel bire bir müşteri hizmeti ve hızlı kargo ile hizmet vermeyi hedefliyoruz. On yılı aşkın süredir konjac sektöründe faaliyet gösteriyor ve ülke genelinde acentelerimiz bulunuyor. Bu sayede, ülke genelindeki restoran sahipleri, mutfak işletmeleri ve gıda hizmeti profesyonelleriyle kalıcı ilişkiler kurmaktan gurur duyuyor ve tüm toptan gıda ihtiyaçlarınız için tek adres olmayı umuyoruz.
75 gr Kuru Konjac Eriştesi, Yağsız, Keto Diyeti İçin Uygun, Soslu Gıda
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac Eriştesi Kuru -Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 75g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,kilo vermek için erişte |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 21 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 4,9 g |
| Diyet lifi | 0,7 g |
| Sodyum: | 6.1 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Şirataki eriştesi kuru mu gelir?
| Adım 1 | Konjac yiyecekleriSu ile muhafaza edilenler genellikle kurumazlar. Avantajı, tipik Şirataki kokusuna sahip olmamaları, kuru olmaları ve taşınmaları ile saklanmalarının kolay olmasıdır. Neredeyse tatsızdırlar, ancak ramen, soya sosu veya kızartma sosu gibi çoğu sosu kolayca emerler. |
| Adım 2 | Bu tür kuru erişte, küçük bir paket 75 gramdır, küçük bir paket bir kişinin ağırlığına yetebilir, eğer genellikle daha fazla tüketiyorsanız, pişirmek için 2 paket koyabilirsiniz. |
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Konjac eriştesini kurutabilir misiniz?
Kurutulmuş olmaları idealdir, böylece kilerde uzun süre saklayabilirsiniz. Ancak tarihi geçmiş olanları tüketmemelisiniz. Sote sebzeler, soya sosu ve tavuk/vegan parçalarıyla çok lezzetli olur.
Kuru shirataki eriştesi bulabilir misiniz?
Çok az lezzetleri olduğundan, birçok farklı malzeme ve sosla iyi giderler. Yaygın konjac eriştesi "ıslak" ve "kuru" olmak üzere ikiye ayrılır ve ayrıca poşet, kutu, alüminyum folyo kutu gibi farklı ambalajlarda bulunur.
Kurutulmuş konjac eriştesini nasıl pişiririm?
Kuru erişteleri bir kaseye koyun, kaynar suya dökün ve 10 dakika bekletin. Kuru erişteler yavaş yavaş yumuşayacaktır. Tencerede suyu kaynatın, erişteleri ekleyin, 10 dakika pişirin, malzemeleri, baharatları ve garnitürleri ekleyin, servis tabağına alın ve afiyetle yiyin.






