shirataki lazanya Özelleştirilmiş Konjac Soğuk Erişte | Ketoslim Mo
Düşük karbonhidratlı ketoshirataki lazanyaBin kat krep yapılabilir, ortası sosla kaplanır, hazır sebzeler ve kızarmış köftelerle doldurulur, çok çiğnenebilir bir kıvamdadır, bu tür konjac lazanyadan yapılır.shirataki konjac eriştesiYiyecekler ısınmaz, bir paket 270 gram ağırlığındadır, bu da 1 kişinin ağırlığına denk gelir. Özelleştirilebilir, OEM/ODM desteği sağlanır, numune ücretsizdir.
Özel Konjac Eriştesi 270g Soğuk Kabuklu Erişte Düşük Karbonhidratlı Saf Shirataiki Konjac Soğuk Erişte
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | konjac lazanya-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | glutensiz/yağsız/şekersiz,düşük karbonhidratlı/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 5 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 1,2 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Konjac Lazanya Tarifi
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.




