konjac kökü lifi, tam gıdalar, güveç, kıllı karın, düşük kalorili, yüksek lifli
Ketoslim mo hakkında
Ketoslim moCo., Ltd. bir üreticidir.konjac yemeğiİyi donanımlı test ekipmanlarımız ve güçlü teknik kadromuzla, geniş ürün yelpazemiz, yüksek kalitemiz, uygun fiyatlarımız ve şık tasarımlarımız sayesinde gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | konajc vegan yemekleri-Ketoslim Mokıllı karın |
| Net ağırlığı | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Tozu(Konjac unu), Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | gluten/yağ/şekersiz, düşük carlorie/yüksek lif |
| İşlev: | kilo kaybı, kan şekerinin düşmesi,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Diğer içerik: deniz yosunu tozu
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 17 kcal |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 2,8 g |
| Sodyum: | 0 mg |
- •SAĞLIKLI BESLENME ALIŞKANLIĞINI TEŞVİK EDER -- Konjac köküLif açısından zengin tam gıdalar olan bu ürün, lezzetli bir temel besin maddesiyle sağlıklı kilo vermeyi destekler ve porsiyon başına sadece 73 kJ enerji içerir. Geleneksel kuskus, spagetti, lazanya, fettuccine ve konjac pirinci şeklinde sunulan ürünlerin her biri şeker, gluten ve yüksek miktarda glukomannan içermez.
- • KONJAC TABANLI TÜYLÜ GÖBEK-- Konjac kökü, bütünsel gıdalar. Hairy Belly, Güneydoğu Asya'ya özgü Konjac bitkisi olarak bilinen eşsiz bir bileşenle üretilmiştir ve şunları içerir:GlukomannanSindirim ve kilo vermeye yardımcı olan, sağlıklı ve tamamen doğal, suda çözünebilen bir lif.
- • HARİKA LEZZETLİ TÜYLÜ GÖBEK ALTERNATİFİ-- Bir veya iki bardak suyla birlikte tüketildiğinde, konjac güveci harika bir lezzet sunar ve diyetinize dikkat ederken iyi bir tercihtir. Her bir konjac yemeğinde bulunan konjac lifleri, sıvıları emme konusunda mükemmel bir özelliğe sahiptir. Bu lifler sindirim sırasında suyla temas ettiğinde, mideyi doldurmaya, tokluk hissi yaratmaya ve sindirime yardımcı olur.kilo kaybı.
A: Hayır. Konjac kökü doğrudan tüketilemez, işlendikten sonra düşük karbonhidratlı hale gelir.
2021 yeni ürün sağlıklı konajc yemekleri Popüler güveç kıllı göbek konajc vegan yemekleri
1. Konjac yemek güvenli midir?
İşlenmemiş konjac zehirlidir, sterilize edildikten sonra yenilebilir.
2. Konjac kökü karbonhidrat mıdır?
Hayır, bol miktarda glukan-mannan içerir, bu da suda çözünebilen bir tür diyet lifidir.




