Popüler Konjac atıştırmalığı (Acılı lezzet latiao) Sıcak tencere sebzeli karın yağı | Ketoslim Mo
Bunlar harika. Ahtapot veya kalamar gibi çiğnenebilir bir kıvamları var ve gerçekten güzel bir baharat karışımına sahipler. Ayrıca oldukça düşük kalorili, paket başına yaklaşık 20 adet. 20 küçük poşetten oluşan bir kutu, taşıması çok kolay, bu yüzden sizi tok tutacak iyi bir düşük kalorili yiyecek.
Bu atıştırmalık için 4 farklı lezzet seçeneğimiz var:
Turşu biber tadı: Küçük paket başına 22 g, paket başına 11 kcal;
Acılı tencere aromalı atıştırmalıklar, küçük paketler halinde 22 gram ağırlığında olup, her paket yalnızca 24 kcal'dir;
Lahana turşusu aromalı: her küçük paket 22 gram, her paket sadece 15 kcal;
Bu konjac atıştırmalıklarını daha önce hiç yememiş olanlarınız için, acısız turşuları ve acılı atıştırmalıkları ilk kez denemenizi tavsiye ederim; çünkü acılı ve uyuşturucu etkiye sahip olan biber turşuları ve diğer atıştırmalıklar oldukça lezzetlidir.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | KONJAC ATIŞTIRMALIK - Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 20g |
| Ana Bileşen: | Su, Konjac tozu, Turşu biber (darı biberi), kolza yağı, nişasta, yenilebilir tuz, karabiber, beyaz şeker, baharatlar, maya özütü, Gıda katkı maddeleri (sodyum glutamat, 5'-tat nükleotid disodyum, laktik asit, asetik asit, titanyum dioksit, Sodyum D-izoaskorbat, Sitrik asit, sodyum laktat), yenilebilir esans |
| Raf ömrü: | 9 ay |
| Özellikler: | glutensiz/yağsız/şekersiz/düşük karbonhidratlı |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 482kJ |
| protein | 0g |
| Yağlar: | 9,4 g |
| Karbonhidrat: | 5,2 g |
| Diyet lifi | 5,7 g |
| Sodyum: | 926 mg |
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Sorabilirsiniz
1. Konjac atıştırmalığı nedir?
Antik çağlardan kalma konjac, Sichuan Havzası çevresinde yetişen bir tür dağ bitkisidir. Başlıca bileşeni olan konjac gluomannan, yüksek kaliteli suda çözünebilen bir diyet lifidir. Diyet lifi, insan vücudunun normal bağırsak fonksiyonunu korumaya yardımcı olur ve düşük enerjili bir madde olup insan vücudunun yedinci besin maddesi olarak bilinir. Konjac gluomannanından oluşan konjac yiyecekleri, güçlü bir tada, elastik ve çıtır bir yapıya sahiptir; güzelliği sevenler için ideal bir besindir!
2. Sıcak tencere sebzeli saç ve göbek yağı ürünü bilgileri?
Marka: KETOSLIM MO
Organik değil;
Net içerik: Küçük paket başına 22 g, paket başına sadece 23 kcal;
Markanın menşei: Çin
Tadı: acı sos tadı, turşu biber tadı, turşu lahana tadı, baharatlı tat
Paket boyutu: 16*15 cm
Saklama koşulları: Serin ve kuru bir yerde saklayın.



