Ketoslim Mo lahana turşusu aromalı konjac atıştırmalığı, vejetaryen gıda, 22g
Bu ürün hakkında:
KonjacAtıştırmalık: Konjac atıştırmalığımız Çin'de LaTiao olarak da bilinir, şekli WeiLong atıştırmalığıyla aynıdır ve konjac kökünden yapılır. Tamamen doğal, sağlıklı bir gıda olup, besleyici değeri yüksektir.diyet lifiBu atıştırmalığın dokusu, çiğnenebilir konjac'a benziyordu.jölelerİçine bubble tea koymuşlar ama bu biraz daha "çıtır"dı.
Alternatif lezzetler: Seçebileceğiniz dört lezzet var: acılı güveç, lahana turşusu ve biber turşusu. Paketi açtığınızda kokusunu alacaksınız; farklı tatlar size farklı hisler verecektir. Acılı tadı seviyorsanız acılı olanı, ekşi tadı seviyorsanız ekşi olanı deneyin.lahana turşusulezzet.
Taşıması kolay: Her pakette 22 gram (acılı olanı 20 gram) bulunur, konjac atıştırmalığını evde keyifle tüketebilir, arkadaşlarınızla paylaşmak veya dışarıya götürmek isterseniz cebinize koyabilir ve her zaman, her yerde lezzetli tadının keyfini çıkarabilirsiniz!
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR:
1. Paketi açın.
2. Yemeye hazır.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Konjac atıştırmalık lahana turşusu aroması |
| Eriştenin net ağırlığı: | 22g |
| Ana Bileşen: | Su, Konjac tozu, Turşu biber (darı biberi), kolza yağı, nişasta, yenilebilir tuz, karabiber, beyaz şeker, baharatlar, maya özütü, Gıda katkı maddeleri (sodyum glutamat, 5'-tat nükleotid disodyum, laktik asit, asetik asit, titanyum dioksit, Sodyum D-izoaskorbat, Sitrik asit, sodyum laktat), yenilebilir esans |
| Raf ömrü: | 9 ay |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 295kJ |
| Protein: | 1.1g |
| Yağlar: | 3,2 g |
| Karbonhidrat: | 4,5 g |
| Diyet lifi | 7,2 g |
| Sodyum: | 1380 mg |
Soru-Cevap
Konjac atıştırmalığı nedir?
İlk bakışta, bu atıştırmalığın kalamar veya ahtapot kullanılarak yapıldığını düşünebilirsiniz. Ancak aslında, bu atıştırmalık konjac unu kullanılarak yapılıyor. Kolay tüketim için tek tek paketlenmişlerdir, bu nedenle istediğiniz yere götürebilirsiniz. Her bir paket sadece yaklaşık 26 kcal içeriyor, bu da bir atıştırmalık için oldukça iyi bir değer.
Weilong atıştırmalığı nedir?
Weilong Foods, acılı erişte, kurutulmuş deniz ürünleri ve diğer atıştırmalık ürün serilerini üreten ve imal eden bir atıştırmalık gıda markasıdır.
Weilong'un lezzetli yanı nedir?
Weilong Delicious Global Holdings Genel Bilgileri.
Keşfedilecek daha fazla ürün
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.

Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.





