konjac Yulaf Eriştesi Ketoslim Mo lezzetli Diyabet yemeği shirataki makarna
Bu ürün hakkında
Konjac yulaf eriştesi, bizim bir türümüzdür.keto dostu konjac gıdalarıaynı zamanda şu şekilde de adlandırılır:Shirataki yulaf eriştesi or Mucizevi yulaf eriştesiDiğer dizilerden farklı olarak, bukonjac yulaf eriştesiyulaf unu ile karıştırılır vekonjac unuYulaf lifinin karışıma eklenmesi, eriştenin dokusunu normal yumurtalı erişteye benzetmekle kalmaz, aynı zamanda besin değerlerini de artırır. Bu nedenle "Mucize Erişte"Şuradan yapılmıştır..."konjac bitkisiGüneydoğu Asya'da, özellikle Çin ve Japonya'da yetişen bu bitki, yüksek oranda diyet lifi içerir. Bu özelliğiyle ürünlerimiz, kilo vermek isteyenler için mükemmel bir öğün yerine geçer.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR
-
1. Soğanı, soya sosunu ve susam yağını kavurun.
2. Sebzeleri tavaya koyun.
3. Erişteleri ekleyin ve iyice karıştırın.
4. Tuz ekleyin ve tadına bakın.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | konjac yulaf eriştesi |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac UnuYulaf unu, su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 9 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 0g |
| Sodyum: | 2 mg |
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.





