Yulaf ezmesi ve konjac eriştesi, yüksek kaliteli fettuccine, konjac shirataki eriştesi, kilo verme için | Ketoslim Mo
• Yüksek lifli
Neredeyse hiç kalori içermez (ortalama 200 gramında 8 kalori),konjac yulaf eriştesiile yapılırkonjac unu,Kökünden un yapılır ve daha sonra farklı genişliklerde erişte haline getirilir. Kalorileri çok düşüktür, paket başına 270 gramdır (bir kişilik porsiyon) ve yüksek yulaf lifi içeriği sayesinde doyurucudurlar.hazır eriştePişmesi 3-5 dakika sürüyor ve yemesi kolay.
Yüksek kaliteli glutensiz konjac eriştesi, net çizgili hazır spagetti, konjac yulaf fettuccine.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac Yulaflı Fettuccine-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 8 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 0g |
| Sodyum: | 0 mg |
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
• Ücretsiz örnekler
• Düşük Minimum Sipariş Miktarı
• Özel boyutlu ambalaj
• Ar-Ge yeteneği
• Kaliteli ve yenilikçi ürün
• Birebir Hizmetler
• 24 saat içinde teslimat
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Konjac eriştesini her gün yiyebilir miyim?
Konjac glukomannan, suda çözünen diyet lifi açısından zengin bir besindir ve birçok işlevi vardır. Mağazamızın ön sayfasında ve haberlerde konjac gıdaları tanıtıldı; konjac jeli gıdalarının lezzeti, çıtır ve ferahlatıcı tadıyla güzellik ürünleri için idealdir, ancak her gün tüketilmesi önerilmez, bol su ve dengeli egzersizle birlikte alınmalıdır.
Konjac eriştesi neden yasaklandı?
Konjac eriştesi, normal makarnaya göre iki kat daha fazla lif içerir. Konjac kökü lifi olan glukomannan lifi, mideyi şişirerek tokluk hissi yaratır. Bazı gıdalarda kıvam arttırıcı olarak kullanılır. Avustralya'da, boğulma tehlikesi ve mideyi tıkama potansiyeli nedeniyle 1986 yılında takviye olarak kullanımı yasaklanmıştır.
Konjac eriştesi 0 kalori mi?
Neredeyse kalorisiz (ortalama 200 gramında 8 kalori) konjac eriştesi, konjac (konnyaku) bitkisinin kökünden yapılır; bu kök önce un haline getirilir, ardından çeşitli genişliklerde erişteye dönüştürülür. Kalorileri çok düşük olmasına rağmen doyurucu olmalarının nedeni, lif açısından çok zengin olmalarıdır.



