Kurutulmuş konjac eriştesi | En iyi puan alan ıspanaklı sağlıklı konjac eriştesi | Ketoslim Mo
Bu ürün hakkında
Kurutulmuşkonjac eriştesiaynı zamanda şu şekilde de adlandırılırlarShirataki eriştesi or Mucize erişteKonyaku (konjac veya konnyaku olarak da bilinir) geleneksel bir Japon yemeğidir ve Konyaku kök sebzesinden yapılır. Başlıca Güneydoğu Asya, Çin ve Japonya'da yetiştirilir. Kalorisi düşük, pratik ve sağlıklı bir karbonhidrat alternatifidir.glütensizAyrıca vegan/vejetaryen beslenmeye de uygundur. Pişirildiği yemeklerin lezzetlerini emer ve bu da yemeğe lezzetli bir tat verir. Dahası, kurutulmuş konjac eriştesi keto diyetine de uygundur.diyabet yiyecekleriBu da onu onlar için en sağlıklı öğün yerine geçen ürün yapıyor. Ayrıca çözünebilir lif sayesinde insanlar tok hisseder ve daha az yemek yerler. Kilo vermek için en iyi seçim.
Ürün etiketleri
| Ürün adı: | Kurutulmuş konjac eriştesi |
| Eriştenin net ağırlığı: | 100g |
| Ana Bileşen: | Konjac unu, yeşil soya fasulyesi unu, su |
| Yağ Oranı (%): | 2% |
| Özellikler: | glutensiz, düşük yağlı/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Nasıl Tüketilir/Kullanılır
1. Bir tencerede suyu kaynatın ve içine kurutulmuş konjac eriştesini koyun.
2. Erişteyi gevşetin ve yaklaşık 5 dakika kaynatın.
3. Suyunu iyice süzün ve ardından dilediğiniz sos veya baharatları ekleyin, afiyet olsun!
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 369 kalori |
| Protein: | 14,9 g |
| Yağlar: | 0,9 g |
| Karbonhidrat: | 74g |
| Sodyum: | 18 mg |
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Kurutulmuş konjac nedir?
Kurutulmuş beyaz konjac paketi. Uzun erişte, genellikle su dolu bir torbada taze olarak satılan, konjac bitkisinden yapılan geleneksel bir erişte türüdür. Ancak bu özellikle yenilikçi ürün, kurutulup bir makine ile yuvarlak, uzun bir şekle sıkıştırılarak üretilir; bu da saklamayı ve pişirmeyi kolaylaştırır.
Kuru shirataki eriştesi bulabilir misiniz?
Çok az lezzetleri olduğundan, birçok farklı malzeme ve sosla iyi giderler. Yaygın konjac eriştesi "ıslak" ve "kuru" olmak üzere ikiye ayrılır ve ayrıca poşet, kutu, alüminyum folyo kutu gibi farklı ambalajlarda bulunur.
Kurutulmuş konjac eriştesini nasıl pişiririm?
Kuru erişteleri bir kaseye koyun, kaynar suya dökün ve 10 dakika bekletin. Kuru erişteler yavaş yavaş yumuşayacaktır. Tencerede suyu kaynatın, erişteleri ekleyin, 10 dakika pişirin, malzemeleri, baharatları ve garnitürleri ekleyin, servis tabağına alın ve afiyetle yiyin.
Konjac eriştesi sağlığa faydalı mı?
Elbette, konjac eriştesi sadece kilo vermeye, kan şekerini düşürmeye değil, aynı zamanda bağırsakları temizleyerek kabızlığı gidermeye de yardımcı olur. Sağlıklı olmak istiyorsanız, dengeli ve sağlıklı bir beslenme ve egzersiz olmazsa olmazdır.




