Keto Slim Mo Pirinci | Shirataki Konjac Pirinci | Glutensiz, Düşük Kalorili Pirinç, Keto Dostu
OrganikKonjac Pirinci:Konjac pirinciKarbonhidrat içermez. Organik malzemelerden üretilmiştir.konjac unuKonjac, yulaf lifi sayesinde glutensiz ve organik bir alternatif olup, kilonuzu kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Konjac çok önemli bir bileşen içerir:glukomannanGlucomannan'ın, daha uzun süre tok hissetmenizi sağlayarak iştahınızı kontrol etmenize yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.Konnyaku pirinciKalorisi düşük, vegan, yağsız, şekersiz, buğdaysız ve diyet lifi açısından zengin olması onu en iyi seçeneklerden biri yapıyor.öğün yerine geçenYiyecekler.
Birtedarikçisikonjac yemeğiUzun yıllardır tüketicilere sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmaya kendimizi adadık. Konjac pirinci gibi çeşitli türler,konjac eriştesi orkonjac atıştırmalıklarıBunlar şu ana kadar elde ettiğimiz sonuçlar ve sağlıklı beslenme konusunda daha fazla olanak arıyoruz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 21kJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 1,2 g |
| Sodyum: | 7 mg |
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Organik Konjac pirinci |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Su, Konjac Unu |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/Düşük proteinli/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Ayrıca sorabilir miyim?
Konjac pirinci, diğer adıyla shirataki pirinci, konjac unundan yapılan bir pirinç alternatifidir. Yüksek lif içeriği ve düşük kalori içeriği nedeniyle değerlidir.
Konjac pirinci, karbonhidrat ve kalori açısından çok düşük olduğu için düşük karbonhidratlı veya ketojenik diyet uygulayanlar arasında popülerdir. Ayrıca glutensiz ve vegan olması, çeşitli diyet tercihlerine uygun olmasını sağlar.
Shirataki pirinci esas olarak konjac bitkisinden (Amorphophallus konjac) elde edilen bir tür diyet lifi olan konjac glukomannanından yapılır. Bu lif, su ve bazen az miktarda kalsiyum hidroksit veya başka bir alkali madde ile birleştirilerek jel benzeri bir madde oluşturulur ve daha sonra pirinç tanelerine benzer şekilde şekillendirilir.
Hayır, tatsız.
Evet, diyet yapanlar için mükemmel bir pirinç alternatifi.
Yağsız ve porsiyon başına sadece 5 kalori, 3,2 gram karbonhidrat içeren bu ürün, keto diyetine uygundur.
Ketoslim Mo'nun Fabrikası
Keşfedilecek daha fazla ürün
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor:
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.

Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılmıştır ve kilo vermeye yardımcı olur.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac eriştesi hasta yapar mı?
Hayır, doğal bir bitki türü olan konjac kökünden yapılan işlenmiş konjac eriştesi size hiçbir zarar vermez.
Konjac eriştesi keto diyetine uygun mu?
Konjac eriştesi keto diyetine uygundur. %97'si su ve %3'ü liften oluşur. Lif bir karbonhidrattır ancak insülin üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.






