Sağlıklı Doğal Keto Gıdalar konjac kabarcık Jöle| Ketoslim Mo
Bu ürün hakkında:
Baloncuklu çaykonjac jölesiŞekli top gibi, çiğnenebilir bir tadı var, Q şeklinde zıplıyor. Konjac bitkisinden yapılıyor, konjac bol miktarda meyve içeriyor.diyet lifiSadece bubble tea'ye değil, sevdiğiniz herhangi bir çay veya sütlü çaya da ekleyebileceğimiz Konjac jölesi, tüketicilere daha yaratıcı kombinasyonlar ve fikirler sunarak sınırsız içecek olanağı yaratıyor. Yumuşak ve bağımlılık yapacak kadar çıtır olan Konjac jölesi, tapyoka incilerine göre daha sağlıklı ve sağlıklı bir alternatiftir! Bu popüler düşük yağlı ürünkonjac atıştırmalığıAsya'dan gelen bu karamelize karışım, ekstra doku ve lezzet katarak, ekstra kalori ve karbonhidrat olmadan, bayılacağınız muhteşem bir ağız hissi yaratıyor.
• Bol miktarda diyet lifi içerir, bu da tok hissetmenizi ve daha az yemenizi sağlar.
• Esmer şekerli sütlü çay ve karşı konulmaz derecede çiğnenebilir jölelerin, yapışkan ve çok tereyağlı, karamel şurubunda bir araya geldiği enfes ikiliyle tatlı çay özleminizi giderin. Starbucks kalitesinde içecekleri çok daha uygun fiyata kendinize ikram edin.
• Dört farklı lezzet: Orijinal tat, Esmer şeker tadı, Matcha tadı ve Sakura tadı.
Bağlanmak
1. Kullanıma hazır
2. Serin ve kuru yerde, açılmamış halde 1 yıl saklayın.
3. Soğuk içeceklerde kullanılır, tadı daha güzeldir.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Baloncuklu çaykonjac jölesi |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Su,Konjac Unu |
| Yağ Oranı (%): | 0 kalori |
| Özellikler: | Glutensiz/Düşük proteinli/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek noktadan tedarik2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 336kJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 18,4 g |
| Diyet lifi | 3g |
| Sodyum: | 17 mg |
Aslında bu konjac bitkisidir ve hammadde olarak kullanılarak çeşitli ürünler yapılabilir.Çiğnenebilir konjac jölesi.Çeşitli hammaddelerle birleştirilebilir. Bunlardan biridir ve ayrıca tek başına sütlü çayda küçük bir malzeme olarak da kullanılabilir.konjac jölesi bobaİnci tanelerinin ortak özelliği, orijinal aroma, matcha, siyah şeker gibi çeşitli tatlarda üretilebilmeleridir. Tat olarak da farklı sütlü çay ürünlerine uyum sağlamak için yumuşak kıvamlı, elastik ve çıtır olmak üzere üç tipe ayrılırlar.
Yenilebilir özellik: Sütlü çay/kahve/süt/hindistan cevizi sütü/meyve vb. çeşitli içeceklere eklenebilir.
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor:
Nedir?konjacBaloncuklu çay mı?
Konac bitkisinden elde edilen bu ürün, doğal olarak çözünebilir lif açısından zengindir.glukomannanYüksek kalorili tapyoka incileri yerine.
Bubble tea'deki siyah jöle nedir?
Siyah Boba tapyoka incileriAyrıca baloncuk veya inci olarak da adlandırılırlar.
Bubble tea'deki jöleler neyden yapılır?
yapılmışHindistan cevizi içi veya konjac, bir sebze yan ürünüdür..





