Organik konjac tozu özütü, glukomannan unu | Ketoslim Mo
Konjac tozuPektine yapı ve işlev bakımından benzeyen, çözünebilir bir diyet lifi türüdür. Esas olarak glikoz ve mannoz alt birimlerinden oluşan glukomannan'dan oluşur. Başlıca Asya'nın Siçuan, Yunnan, Chongqing gibi nispeten sıcak bölgelerinde yetişir.
Konjac tozu, insan sağlığına zararlı pigmentler ve koruyucular içermeyen, tamamen doğal bir besindir. Geleneksel olarak Çin yemek tariflerinde kullanılır.konjac tofuBu bileşenden yapılan ve diyet lifi ve protein açısından zengin olan bu ürün, günümüzde kilo vermenin alternatif bir yolu olarak kullanılmaktadır. Ayrıca kan şekerini de düşürebilir. Kilo vermedeki rolü.
Görünüm: beyaz toz
Kurutma yöntemi: püskürtmeli kurutma ve dondurarak kurutma
Lezzet: Taze konjac aroması
Raf ömrü: 12 ay
gıda katkı maddesi konjac sakızı tozu özü glukomannan unu
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | konjac tozu-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 25 KG |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | gluten/yağ/şekersiz, düşük karbonhidratlı/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 680 KJ |
| Şeker: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 0g |
| Sodyum: | 50 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Organik konjac unu nedir?
| Adım 1 | Konjac unundan yapılan erişteler çeşitli türlerde bulunur ve Asya'ya özgü, yabani patates benzeri bir bitki olan konnyaku imo bitkisinin kökünden yapılır. Bitkinin kökü bol miktarda su ve lif içerir. Bu bitkiden elde edilen bitkisel una konjac unu denir.karartmak. |
Ketoslim Mo Ürünleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin
Sıkça Sorulan Sorular
Konjac tam olarak nedir?
Konjac kelimesi veya ismi bazı insanlara yabancı gelebilir; bu durum, Asya ülkelerine özgü bir bitki olduğu düşünüldüğünde oldukça şaşırtıcıdır. Konjac, Çin'de ve Doğu ile Güneydoğu Asya'nın genelinde bulunan bir bitkidir, ancak besin takviyeleri için konjac meyvesi genellikle toz haline getirilir ve daha sonra konjac eriştesi, konjac pirinci, konjac tofu, konjac atıştırmalıkları vb. gibi çeşitli konjac gıdalarına işlenir.
Konjac, Batı'da çok nadir bulunur ve ne işe yaradığı bilinmemektedir; sadece tozunu satan uzmanlaşmış tedarikçiler dışında, bulunduğunuz bölgede bulunmayabilirler, ancak internetten satın alırsanız bulabilirsiniz.
Glumannan nedir?
Konjac bitkisinden yapılan takviyeleri ararken, bunların "organik konjac tozu" olarak adlandırılacağını düşünürsünüz. Glukomannan, konjac bitkisinde bulunan bir lif türüdür ve tozun çeşitli sağlık yararları olduğu iddia edilmektedir. Bu nedenle, konjac kullanılarak yapılan tozlar, bitkinin adıyla değil, içerdikleri liflerle etiketlenir.



