Konjac Milkshake OEM/ODM özel etiketi 丨Ketoslim Mo
Bu ürün hakkında
Besleyici bir milkshake 144 kilojoule kalori içerirken, bir hamburger 800 kilojoule kalori içerir. Bir milkshake içmek, 1 saat koşmaya, 2 saat yüzmeye ve 8 kilometre koşmaya eşdeğerdir. Seçebileceğiniz birçok farklı lezzet mevcuttur.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR:
Hazır içecek, beklemenize gerek yok. Nasıl tüketilir: Tozu homojen hale getirmek için çalkalayın, ılık su ekleyin, iyice çalkalayın, servis edin. Ayrıca bir bardak suya sıcak su ekleyerek de tüketebilirsiniz, böylece sabah kahvaltınız daha lezzetli ve besleyici olur.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Konjac milkshake |
| Eriştenin net ağırlığı: | 100g |
| Ana Bileşen: | Su, Konjac Unu |
| Raf ömrü: | 12 ay |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 1436kJ |
| Protein: | 54g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 1,2 g |
| Sodyum: | 338g |




