Yulaflı lifli pirinç | Asya usulü Konjac pirinci tadı, Düşük karbonhidratlı | Ketoslim Mo
Ürün hakkında
Konjac yulaf ezmesi koyu pirinçHazır pirinç, ana bileşenleri yulaf ezmesi ve konjac pirinci olan bir üründür. Yulaf lif açısından zengindir ve konjac da glukomannan ve lif açısından zengindir, bu nedenle yüksek lif içeriğine sahip sağlıklı bir pirinçtir. Bağırsak sindirimini destekleyebilir, bağırsak sağlığını koruyabilir ve bağırsak ortamını iyileştirebilir. Konjac yulafı ve iri taneli pirinç şeker içermez ve diyabet hastaları için de iyidir. Temel besin olarak tüketilmesi kan şekerini dengeleyebilir veya düşürebilir.
Özellikler
• Sıfır yağ, sıfır şeker, düşük kalori
• Lif açısından zengin
• glütensiz
HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher ve diğer sertifikaları almış olup, mükemmel bir helal gıdadır.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Konjac yulaf lifli pirinç |
| Eriştenin net ağırlığı: | 336g |
| Ana Bileşen: | Konjac pirinci (su, Konjac tozu, tapyoka nişastası), yulaf taneleri |
| Özellikler: | glutensiz/ yağsız/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR:
1. Paketi açın.
2. İstediğiniz yemeğin sosunu, garnitürü veya yan yemeği ekleyin.
3. Yemeye hazır olan konjac pirinci, keyifle tüketebileceğiniz hızlı bir yemektir.
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 316 kcal |
| Protein: | 1,4 g |
| Yağlar: | 1.1g |
| Karbonhidrat: | 14,8 g |
| Sodyum: | 8 mg |
Keşfedilecek daha fazla ürün
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılmıştır ve kilo vermeye yardımcı olur.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac eriştesi hasta yapar mı?
Hayır, doğal bir bitki türü olan konjac kökünden yapılan işlenmiş konjac eriştesi size hiçbir zarar vermez.
Konjac eriştesi keto diyetine uygun mu?
Konjac eriştesi keto diyetine uygundur. %97'si su ve %3'ü liften oluşur. Lif bir karbonhidrattır ancak insülin üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.






