Düşük Karbonhidratlı Pirinç, Konjac Beyaz İnci Pirinci | Ketoslim Mo
Ürün hakkında
Başlıca bileşenlerikonjac inci pirinciİçindekiler: konjac kökü ve su; konjac'ın ana bileşeni, insan vücudu için faydalı bir tür diyet lifi olan glukomannan'dır. Bağırsaklara girdikten sonra suyu emer ve şişerek tokluk hissi yaratır, böylece yeme isteğini azaltır; ikincisi, bağırsak ortamını iyileştirme, bağırsak peristaltizmini hızlandırma ve kabızlığı giderme etkisi de vardır. Aynı zamanda, konjac pirinci sıfır şekerli, düşük kalorili vedüşük karbonhidratlıNormal pirincin yerine geçebilir ve satın alınabilir.Ketoslim Mo'nin konjacıinci pirinciBeslenmenizi daha sağlıklı hale getirmek için.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac inci pirinci-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | glutensiz/yağsız/şekersiz/düşük karbonhidratlı |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 125KJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 6,4 g |
| Sodyum: | 12 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
En düşük karbonhidrat içeriğine sahip pirinç çeşidinin hangisi olduğunu biliyor musunuz?
| Adım 1 | Bilmediğiniz şey, yabani pirincin çinko, B6 vitamini ve folik asit de dahil olmak üzere birçok başka besin maddesi açısından da harika bir kaynak olduğudur. Yabani pirinç, diğer pirinç türlerine göre daha düşük karbonhidrat içeriğine sahiptir; bir fincan pişmiş pirinçte (164 gram) 32 gram net karbonhidrat bulunur. |
| Adım 2 | Sırada konjac bitkisinden yapılan pirinç var, çünkü konjac bitkisi düşük karbonhidratlı bir bitki olduğundan, konjac ile ilgili üretilen gıdaların kalorisi de çok düşük, bu nedenle kan şekeri seviyesi sorunu konusunda endişelenmenize gerek yok. |
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Konjac pirinci nedir?
Konjac yapay pirinci, benzersiz bir teknolojiyle ince ve mikro konjac tozundan üretilmiştir. Şekli doğal pirince benzer, yumuşak ve yapışkan bir tada sahiptir, elastiktir, serbestçe pişirilebilir, ham lif içerir, düşük ısı enerjisi gerektirir.
En düşük karbonhidratlı pirinç hangisidir?
Düşük karbonhidratlı gıdalar başlıca pirinç, buğday, mısır, yulaf ve diğer gıdalardır; en düşük kalorili olanı ise yüksek lifli ve düşük kalorili Konjac pirincidir. Yulaf pirincinden yapılan Konjac, pirinç lapası, darı lapası, pirinç lapası veya yemeklik lapa olarak tüketilebilir; kalorileri pirince kıyasla çok daha düşüktür ve iyi bir seçenektir.
Konjac pirinci ile konjac inci pirinci arasındaki fark nedir?
Konjac pirinci ve konjac inci pirinci, bileşim olarak aynıdır; ana malzeme olarak ince konjac tozu ve mikro toz kullanılır, benzersiz bir işlemle üretilir, diyet lifi bakımından zengindir, düşük karbonlu su ve düşük ısıda üretilir. Aralarındaki temel fark, şekillerinin farklı olmasıdır; konjac pirinci genellikle uzun taneli pirinçtir, inci pirinci ise yuvarlak tanelidir. Tatlarında bir fark yoktur; konjac pirincine başka malzemeler eklenerek farklı lezzetlerde pirinç yemekleri yapılabilir.



