konjac ürünleri Vegan sağlıklı gıda Ketoslim Mo Hot pot beyaz kıllı göbek
Bu ürün hakkında
Konjac ürünleri: Konjac ürünleri şunları içerir:shirataki pirinci, shirataki eriştesiKonjac karidesi,konjac atıştırmalıklarıvb. buna beyaz konjac kıllı göbek denir.konjac köküAynı zamanda konnyaku olarak da adlandırılan, Latince adıkonjac bitkisi
dırAmorfophallusİnsanlar ayrıca ona konjaku, fil yemişi, şeytan dili, yılan palmiyesi ve voodoo zambağı da derler. Bitkinin soğanı –yer altında büyüyen kısmı– çözünebilir bir lif içerir.glukomannan.
Bukonjac köküYiyecekler tüylü bir karın şeklinde, beyaz renkte ve çiğnendiğinde hoş bir tada sahip, ancakvegan yemeklerBu tarif, güveç, atıştırmalık, garnitür gibi çeşitli yöntemlerde kullanılabilir... Kıllı karın eti gibi şekillere sahip, düşük kalorili bir besin olup, diyet yapanlar için ideal bir alternatiftir, ayrıca diyabet hastaları için de iyidir.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR:
1. Tencereyi kaynayana kadar ısıtın.
2. Tüylü karın bölgesini 1-2 dakika boyunca durulayın.
3. Bunları sıcak tencereye koyun ve damak tadınıza göre birkaç saniye veya sadece kaynatarak durulayın.
3. Sadece lezzetli yemeklerin tadını çıkarın.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Beyaz konjac tüylü karın |
| Eriştenin net ağırlığı: | 500g |
| Ana Bileşen: | Su,Konjac Unu |
| Raf ömrü: | 12 ay |
| Özellikler: | Glutensiz / Düşük proteinli / Düşük yağlı |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 73kJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 2,8 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Soru-Cevap:
Konjac neden yasaklandı?
Çocuklar için potansiyel tehlikeleri nedeniyle Avrupa Komisyonu tarafından şekerleme ürünlerinde kullanımı yasaklandı.
Var mı?konjac eriştesiSizin için kötü mü?
Hayır, araştırmalar konjac'ın toplam kolesterolü, LDL (kötü) kolesterolü ve trigliseritleri düşürmeye yardımcı olabileceğini göstermiştir.
Konjac Avustralya'da yasak mı?
Evet, çocuklar için potansiyel tehlikeler nedeniyle.
Keşfedilecek daha fazla ürün
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.

Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılmıştır ve kilo vermeye yardımcı olur.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac eriştesi hasta yapar mı?
Hayır, doğal bir bitki türü olan konjac kökünden yapılan işlenmiş konjac eriştesi size hiçbir zarar vermez.
Konjac eriştesi keto diyetine uygun mu?
Konjac eriştesi keto diyetine uygundur. %97'si su ve %3'ü liften oluşur. Lif bir karbonhidrattır ancak insülin üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.





