Konjac Yulaf Udon Eriştesi En Uygun Fiyat Sağlıklı Makarna Hazır Erişte | Ketoslim Mo
- Sağlıklı beslenmeyi teşvik eder - Konjac Udon Eriştesi100 gramında sadece 73 kJ kalori bulunan, sağlıklı kilo kaybını destekleyen lezzetli bir temel besindir. Diğer çeşitleri de mevcuttur.Sade UdonVeIspanaklı UdonHer bir erişte tamamen şekersiz, glutensiz ve düşük kalorilidir.
- Konjac tabanlı- Yulaf ezmeli udon eriştesi, eşsiz bir malzemeden yapılır.konjac bitkisiÇin'in güneybatısına özgü olan ve içerenglukomannanSindirim ve kilo vermeye yardımcı olan, sağlıklı, tamamen doğal çözünebilir bir lif.
- Konjac Udon Yulaf Eriştesine Lezzetli Bir AlternatifYulaf eriştesini bir ila iki bardak suyla servis ederek, yediklerinize dikkat etmenize gerek kalmadan lezzetli bir alternatif elde edebilirsiniz. Bu lifler sindirim sırasında suyla temas ettiğinde, midenizi doldurmaya yardımcı olarak tokluk hissi yaratır ve kilo vermenize katkıda bulunur.
Ketoslim moCo., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.toplu konjac eriştesi alımı.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | konajc Yulaf eriştesiKetoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac UnuSu, titanyum dioksit, yulaf lifi |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 37 kcal |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 0g |
| Sodyum: | 2 mg |
Yulaf Udon eriştesi, Çin usulü hızlı ve sağlıklı yemek, popüler kilo verme yemeği, vegan yemek
Keşfedilecek daha fazla ürün
Konjac eriştesi sağlıklı mı?
Konjac ürünlerinin sağlık açısından faydaları olabilir. Örneğin, kan şekeri ve kolesterol seviyelerini düşürebilir, cilt ve bağırsak sağlığını iyileştirebilir ve tokluk hissini artırarak kilo vermeyi destekleyebilir. Herhangi bir düzenlenmemiş besin takviyesinde olduğu gibi, mide sorunları veya genel sağlık durumu olan kişilerin konjac kullanmadan önce bir doktora danışmaları önerilir.
Avustralya neden konjac'ı yasakladı?
Konjac eriştesi, normal makarnaya göre iki kat daha fazla lif içerir. Konjac kökü lifi olan glukomannan lifi, mideyi şişirerek tokluk hissi yaratır. Bazı gıdalarda kıvam arttırıcı olarak kullanılır. Avustralya'da, boğulma tehlikesi ve mideyi tıkama potansiyeli nedeniyle 1986 yılında takviye olarak kullanımı yasaklanmıştır.
Kurutulmuş konjac eriştesini nasıl pişiririm?
Kuru erişteleri bir kaseye koyun, kaynar suya dökün ve 10 dakika bekletin. Kuru erişteler yavaş yavaş yumuşayacaktır. Tencerede suyu kaynatın, erişteleri ekleyin, 10 dakika pişirin, malzemeleri, baharatları ve garnitürleri ekleyin, servis tabağına alın ve afiyetle yiyin.




