Kilo vermeye yönelik toptan erişte | Özel konjac udon eriştesi | Ketoslim Mo
Konjac udon eriştesiEşsiz bir besin olan bu ürün, insanları tok hissettirerek diğer yüksek kalorili yiyeceklerin alımını kontrol etmeye ve böylece çok az kaloriyle kilo verme etkisine ulaşmaya yardımcı olur.
Bunlarkilo vermek için erişteKonjac kökünden elde edilen glukomannan açısından zengindirler.konjac tozuve pirinç eriştesi, Maggi eriştesi veya ramen eriştesi haline işlenir. Aslında, birçok çalışma glukomannan'ın kilo vermeye yardımcı olabileceğini göstermiştir.
Glutensiz konjac makarna shirataki eriştesi 270g Konjac udon eriştesi
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac eriştesi-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz,düşük karbonhidratlı/yüksek lif |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 5 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 1,2 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Daha fazlasını görmek için buraya tıklayın:
Konjac Gıda Nedir | Ketoslim Mo
konjac nasıl yapılır| Ketoslim Mo
Mucize erişte nasıl hazırlanır?
Ketoslim Mo'nun sunduğu mucizevi erişteyi nereden satın alabilirim?
Erişte kilo vermeye yardımcı olur mu?
Konjac tüketmek insan vücudunun kilo vermesine yardımcı olabilir. Öncelikle, konjac, vücuda girdikten sonra şişen ve tokluk hissi veren, iştahı azaltan ve böylece kalori alımını düşüren glukomannan içerir; bu da kilo vermede belirli bir etkiye sahiptir. İkinci olarak, konjac, bağırsak peristaltizmini destekleyen, dışkılamayı hızlandıran, yiyeceklerin vücutta kalma süresini kısaltan ve kilo vermede olumlu etki gösteren diyet lifi açısından zengindir. Ayrıca, konjac vücut için iyi olan bir tür alkali besindir. Asidik bünyeye sahip kişiler konjac tüketirse, konjactaki alkali madde vücuttaki asidik maddeyle birleşerek insan metabolizmasını hızlandırır ve kalori tüketimini hızlandırır; bu da vücudun kilo vermesinde olumlu bir etkiye sahiptir. Ancak, konjac'ın belirli miktarda nişasta içerdiği için aşırı tüketiminin vücuttaki ısıyı artırabileceği ve bunun da tam tersi bir etkiye yol açabileceği unutulmamalıdır; bu nedenle dikkatli olmalıyız. Doğru şekilde kilo vermek istiyorsanız, sağlıklı olmak için diyet ve egzersizi birleştirmelisiniz.
Çin eriştesi kilo vermeye yardımcı olur mu?
Normal kızartma yemeklerinin kilo vermeye hiçbir etkisi yoktur ve olmayacaktır, ancak konjac eriştesi yerseniz, içerdiği glukomannan sayesinde sindirim sisteminin hareketini hızlandırabilir, vücuttaki toksinleri atabilir ve böylece kilo verme etkisi elde edebilirsiniz.
Erişte kilo aldırır mı?
Normal eriştenin kilo aldırıp aldırmayacağını bilmiyorum ama konjac eriştesi kesinlikle aldırmaz, aksine zayıflatır.





