Konjac Mucize Erişte | Çok Satan Konjac Ispanaklı Erişte | Ketoslim Mo
Premium Ispanaklı Mucize Erişte
Misyonumuz
Misyonumuz, insanların gönül rahatlığıyla tadını çıkarabilmeleri için topluma lezzetli ve doğal yiyecekler sunmaktır. İyi beslenin, iyi yaşayın.
Konjac nedir?
Doğu Asya'nın dağlarında yetişen doğal bir bitkidir. Bitki, sağlık yararları nedeniyle Çin ve Japonya'da yaygın olarak bilinmektedir.
Bitki köklerinden elde edilen lifleri suyla karıştırarak lezzetli ve sağlıklı bir içecek hazırlıyoruz.ıspanaklı konjac eriştesi,Ayrıca konjac eriştesi gibi diğer erişte çeşitlerini de yapabilir.
Bueno Lean'i farklı kılan nedir?
Ispanaklı Şirataki EriştesiPiyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında, birinci sınıf mucize eriştelerimize daha iyi bir doku ve lezzet kazandırmak için az miktarda ıspanak tozu eklenmiştir.
Ayrıca, bu eriştelerin diğer Shirataki eriştelerinde olduğu gibi balık kokusu yok!
Çok Satan Hazır Erişte 270 g'lık Paket Konjac Erişte Yeşil Sağlıklı Konjac Ispanak Eriştesi
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac Ispanaklı Erişte-Ketoslim Mo |
| Erişte şekli: | Spagetti,FettuccineTagliatelle |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | glütenYağsız/şekersiz,düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 6 kcal |
| Protein: | 0 g |
| Yağlar: | 0 g |
| Trans Yağ: | 0 g |
| Toplam Karbonhidrat: | 0g |
| Sodyum: | 0 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Şirataki eriştesini her gün yiyebilir misiniz?
| Adım 1 | Erişte neredeyse tamamen liften oluşur... Eğer vücudunuz bunları tolere edebiliyorsa (ki birçok insan edemez), ara sıra tüketmek faydalı olabilir, ancak günde bir kez bile tüketmek sindirim sisteminizi olumsuz etkileyebilir, bu nedenle besinleri bir arada tüketmeniz önerilir. |
| Adım 2 | Şirataki eriştesi haşlanabilir, kızartılabilir veya soğuk olarak da servis edilebilir. Zamanla yumuşamadığı için önceden hazırlayıp daha sonra servis edeceğiniz yemekler, örneğin öğle yemekleri için de uygundur. |
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Mucize erişte kilo aldırır mı?
Mucize erişte, doyurucu ve düşük kalorili harika bir besindir. Bu erişte, sağlık açısından faydaları olan bir lif olan glukomannan açısından zengindir. Aslında, birçok çalışma glukomannan'ın sadece kilo vermeye yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda bağırsakları temizleyip kabızlığı gidermeye de yardımcı olabileceğini göstermiştir.
Şirataki eriştesi neden tuvalete çıkmaya neden olur?
Diğer çözünebilir lif kaynaklarında olduğu gibi, shirataki eriştesi de sindirime yardımcı olabilir ve düzenli bağırsak hareketlerini destekleyebilir. Bu, kabızlık yaşayan veya genel olarak sindirimi iyileştirmek için lif alımını artırmak isteyen kişilere yardımcı olabilir. Shirataki eriştesi tamamen sindirilmez. Hareket ederken bağırsaklardaki kasları uyarır. Sindirim sistemini temizler ve geçerken yumuşak dışkı kıvamını destekler.
Miracle Noodles'ın herhangi bir besin değeri var mı?
Besin değeri. Çünkü sadece lif ve sudan oluşur ve hiçbir vitamin veya mineral içermez. Diyet lifi, insan vücudunun normal bağırsak fonksiyonunu korumaya yardımcı olur ve insan vücudundaki yedinci besin maddesi olarak bilinir.



