Tofu, konjac organik kökü, tam gıdalar, yüksek lifli tofu丨Ketoslim mo
Ketoslim mo hakkında
Ketoslim moCo., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | konajc tofu-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 300g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 15 kcal |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 3,8 g |
| Sodyum: | 0 mg |
- •SAĞLIKLI BESLENME ALIŞKANLIĞINI TEŞVİK EDER-- Konjac bazlı tofu, yeşil ve taze bir besin olup, porsiyon başına sadece 65 kJ içeren lezzetli bir temel besin maddesiyle sağlıklı kilo vermeyi destekler. Geleneksel tofu, kuskus, spagetti, lazanya, fettuccini ve pirinç şeklinde bulunan her biri tamamen şeker ve gluten içermez.
- • KONJAC TABANLI TOFUKonjac tofu, Amorphophallus konjac bitkisinden elde edilen glukomannan maddesinden yapılır; düşük kalorili ve yüksek liflidir.
- • HARİKA LEZZETLİ TOFU ALTERNATİFİ-- Eklenen yenilebilir gıda ve yakıt sayesinde, pişirmeye gerek kalmadan doğrudan salata soslarına batırılabilir, tadı yumuşak ve mumsu olup çok lezzetlidir.
2021 yeni ürün sağlıklı konajc yemekleri Popüler güveç kıllı göbek konajc vegan yemekleri
Konjac tofu nedir?
Konjac tozundan yapılan bu jöle, yeşil ve taze yapısıyla düşük kalorili ve yüksek liflidir.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac neden zararlı?
İşlenmemiş konjac sizin için zehirli olabilir ve bir kerede çok fazla tüketmek bazı yan etkilere yol açabilir.su emici Kalitesi iyi. Ancak, talimatlara uyarak tüketmek genellikle sorun yaratmaz.
Konjac yemek güvenli mi?
Herhangi bir işlemden geçirilmeden tüketilmesi zararlıdır, sterilizasyon ve birçok işlem gerektirir. Ürünümüz ise %100 güvenlidir ve keyifle tüketebilirsiniz.




