Yulaf Lifli Şirataki Pirinci | KETO Konjac Pirinç Üreticisi | Ketoslim Mo
Konjac Yulaf PirinciBaşlıca içerikleri konjac'tır (zengin miktarda).glukomannan(ve diyet lifi açısından zengin yulaf lifi içerir.) Yağsız, karbonhidratsız, şekersiz, paket başına sadece 9 kalori.Konjac pirinciaynı zamanda şu şekilde de bilinir:Şirataki pirinciDüşük kalorili, düşük karbonhidratlı veya glutensiz diyetler konusunda endişeleriniz varsa, bu lezzetli pirinç yemeklerinin tadını çıkaramayacağınız anlamına gelmez. Özel bir tadı olmayan konjac yulaf ezmeli pirinç, rastgele kombinasyonlar yapabileceğiniz ve malzemelerin birleşiminin etkilenmeyeceği anlamına gelir.
Ketoslim Motoptancı olmaya odaklanıyorkonjac yemeğiŞirketimizden ürün satın alıp dağıtımını yapabilirsiniz. Konjac gıdalarının pazar potansiyeli çok büyük. Ayrıca, konjac gıdalarının dönüşümüne katılabilmeniz için size zengin satış deneyimi de sunacağız.
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 37kJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 0g |
| Sodyum: | 2 mg |
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Yulaf Konjac İnci pirinci |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Su,Konjac Unu |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/Sıfır yağlı/Yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek noktadan tedarik2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor:
Çoğu kişi için güvenlidir, ancak talimatları dikkatlice okumak gerekir.
Kilo vermek, yüksek tansiyonu düşürmek ve vücudun ihtiyaç duyduğu lif alımını artırmak gibi.
Mucize Pirinç, Konnyaku Imo (konjac) bitkisinin unundan yapılan bir shirataki pirincidir.
Tatsız ve çiğnenmesi zor.
Keşfedilecek daha fazla ürün
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor:
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Avantajlarımız: • 10+ yıllık sektör deneyimi; • 6000+ metrekarelik ekim alanı; • 5000+ ton yıllık üretim; • 100+ çalışan; • 40+ ihracat ülkesi.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac yulaf pirincinde kaç gram karbonhidrat bulunur?
İçeriğinde 3 gram toplam karbonhidrat, 10 kalori ve 0 gram net karbonhidrat bulunmaktadır.
Konjac yulaf ezmesinin tadı nasıldır?
Doğru şekilde hazırlanıp pişirildiğinde yulaf ezmesi tatsızdır. Pirinç, elastik, jöle benzeri bir dokuya sahiptir. Açıklandığı gibi, balık kokusu paketteki sulu çözeltiden kaynaklanmaktadır, bu nedenle pirinci talimatlara göre durulamalı, ardından baharatları eklemeden önce suyunu tamamen uzaklaştırmak için yağsız, kuru bir tavada kızartmalısınız.





