Kendiliğinden ısınan pirinç, kamp için hızlı yemek alternatifi | Ketoslim Mo
Bu ürün hakkında
Konjac kendiliğinden ısınan pirinç, ısıtma kabı içerdiği için tüketimi daha kolay ve hızlı hale getirir ve hafifliği sayesinde taşıması da daha kolaydır.Konjac pirinci, beyaz pirincin yerine kullanılabilir.Ayrıca, karbonhidrat içeriği beyaz pirince göre %80 daha azdır. Düşük yağlı, düşük kalorili ve sıfır şekerli sağlıklı bir pirinçtir.Ketoslim MoKonjac pirincini tüketicilerin hayatına daha derinlemesine nasıl entegre edebileceğimiz üzerine araştırmalar yapıyoruz.kendiliğinden ısınan pirinçBu sayede yemek pişirmek pratik ve hızlı hale gelir, tüketicilerin yemek pişirmeye harcadığı zaman azalır.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Kendiliğinden ısınan pirinç |
| Eriştenin net ağırlığı: | 100g |
| Ana Bileşen: | Pirinç, yenilebilir mısır nişastası, mono-digliserit yağ asidi esteri, kalsiyum dihidrojen fosfat, konjac unu |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/Sıfır yağlı/ Keto dostu |
| İşlev: | Pratik/Yemeye hazır |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 355 kcal |
| Protein: | 6,4 g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 80,8 g |
| Sodyum: | 0 mg |
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR
1. Ekleyinpişmiş yemeklerPirinci küçük kaseye koyun.
2. Isıtma pedini yerleştirin ve büyük kaba küçük kabın altına oda sıcaklığında su dökün.
3. Küçük kaseyi büyük kasenin üzerine yerleştirin. Her şeyi kapakla örtün.
4. Yaklaşık 15 dakika bekleyin.
5. Kasenin ağzından buhar çıkmaya devam ettiği sürece, yemeğinizin tadını çıkarın!
SSS
Ana malzeme kuru pirinçtir ve ısıtma torbasının suyla reaksiyonu yoluyla pirinç su vasıtasıyla ısıtılır.
Pirinci pirinç kabına dökün ve uygun miktarda su ekleyin; ısıtma paketini açın, uygun miktarda soğuk su ekleyin, ısıtma paketi ısıyı salana kadar bekleyin ve 15 dakika sonra afiyetle yiyin.
Su, kalsiyum oksit ile temas eder. Ardından ısı üreten ekzotermik bir doğal reaksiyon başlar.
Oda sıcaklığındaki suyun magnezyum, demir ve tuz gibi toz halindeki minerallere eklenmesiyle oluşan ekzotermik bir reaksiyon sonucu ısı üretilir. Ambalaj, sıcak suyun yiyecek tepsisinin altında kalacak ve yiyeceği buharla pişirecek şekilde tasarlanmıştır.
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Soru: Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Cevap: Hayır, yemenizde bir sakınca yok.
Soru: Konjac eriştesi neden yasaklandı?
Cevap: Boğulma riski nedeniyle Avustralya'da yasaklanmıştır.
Soru: Konjac eriştesini her gün yemekte sakınca var mı?
Cevap: Evet, ama sürekli değil.





