Prebiyotik Hazır Pirinç | Kendiliğinden Isınan Pirinç | Ketoslim Mo Prebiyotik Pirinç
Ürün hakkında
Prebiyotik anında kendiliğinden ısınan pirinçGünlük kullanım için çok uygundur. Ofiste kullanılabilir veya yürüyüşe ya da kampa giderken yanınızda taşıyabilirsiniz. Acıktığınızda, hazır erişte gibi kolayca yiyebilirsiniz, bu yüzden hazır pirinç olarak da adlandırılır. Her paket 100 gram ağırlığındadır. Köri ve risotto gibi sevdiğiniz lezzetleri veya yan yemekleri ekleyebilirsiniz. Dışarıya götürecekseniz, pirinci bir kaba koyun, sıcak su dökün ve yemeden önce birkaç dakika bekleyin.
Ketoslim MoKonjac üretimi ve toptan satışında profesyonel bir üreticiyiz. Özelleştirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Miktar büyük veya küçük olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR
-
Suyu 100 santigrat dereceye ulaşana kadar kaynatın.
2. Pirinci büyük bir kaseye veya ambalajına boşaltın.
3. Sıcak suyu dökün ve yaklaşık 25 dakika bekleyin.
4. İstediğiniz yemekleri veya malzemeleri ekleyin.
5. Afiyet olsun!
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Prebiyotik Hazır Pirinç |
| Eriştenin net ağırlığı: | 100g |
| Ana Bileşen: | Konjac unu, bitkisel un, su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | glutensiz/ açık hava etkinlikleri/ Askeri |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin 2. 10 yılı aşkın deneyim 3OEM, ODM ve OBM hizmetleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 6 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 1,6 g |
| Sodyum: | 6 mg |
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Soru: Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Cevap: Hayır, yemenizde bir sakınca yok.
Soru: Konjac eriştesi neden yasaklandı?
Cevap: Boğulma riski nedeniyle Avustralya'da yasaklanmıştır.
Soru: Konjac eriştesini her gün yemekte sakınca var mı?
Cevap: Evet, ama sürekli değil.




