Kuru Düz makarna HELAL erişte Ketoslim Mo Shirataki zayıflama eriştesi 100g
Bu ürün hakkında
Doğrudan kurulayınmakarnabir çeşithazır erişteBu çok uygun.askeriİster evde ister dışarıda tüketmek için olsun, her ikisi de en iyi seçenektir. Porsiyon başına 100 gram, seyahatte veya dağ tırmanışında yanınızda taşımak için akıllıca bir seçim. Noel'den önce, bu yepyeni hazır erişteyi indirimli olarak denemenizi öneririz. Konjac kökünden yapılmış olup, bol miktarda lezzet içerir.diyet lifiNe kadar uzun süre acıkırsanız o kadar iyi. Temelde hiçbir aroması yok, istediğiniz malzemeleri ekleyebilirsiniz, pişirmesi kolay, kaynatmak veya sadece demlemek ikisi de kabul edilebilir.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR
1. Pişmiş yemekleri ekleyin.pirinçküçük kaseye
2. Isıtma pedini yerleştirin ve büyük kaba küçük kabın altına oda sıcaklığında su dökün.
3. Küçük kaseyi büyük kasenin üzerine yerleştirin. Her şeyi kapakla örtün.
4. Yaklaşık 15 dakika bekleyin.
5. Kasenin ağzından buhar çıkmaya devam ettiği sürece, yemeğinizin tadını çıkarın!
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Kuru Düz Makarna |
| Eriştenin net ağırlığı: | 100g |
| Ana Bileşen: | Konjac tozuPatates nişastası, su, gıda katkı maddeleri |
| Raf ömrü | 18 ay |
| Özellikler: | Glutensiz/Sıfır yağlı/ Keto dostu |
| İşlev: | Pratik/Yemeye hazır |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 221 kcal |
| Protein: | 1,9 g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 52,3 g |
| Sodyum: | 11 mg |
VİDEO
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Soru: Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Cevap: Hayır, yemenizde bir sakınca yok.
Soru: Konjac eriştesi neden yasaklandı?
Cevap: Boğulma riski nedeniyle Avustralya'da yasaklanmıştır.
Soru: Konjac eriştesini her gün yemekte sakınca var mı?
Cevap: Evet, ama sürekli değil.




