Keto Üç Renkli Kurutulmuş Konjac Pirinci | Düşük Glisemik Pirinç | Ketoslim Mo
Ürün hakkında
Ketoslim Mo'ın Keto Üç RenkliKuru Konjac PirinciDüşük glisemik indeksli, besleyici ve lezzetli bu ürün, özellikle ketojenik diyet uygulayanlar için tasarlanmıştır. Düşük kalorili, yüksek lifli bir kök sebze olan konjac ile üretilen bu ürün, geleneksel pirince bir alternatif sunar.
Üç farklı tahılı temsil eden mor, yeşil ve sarı olmak üzere üç canlı renkte sunulan bu renkli ürün, yemeklerinize çeşitlilik katıyor.konjac pirinciBu ürün sadece damak zevkinizi tatmin etmekle kalmayacak, aynı zamanda keto öğünlerinize renk de katacaktır.
Özellik
Keto üç renkli diyetin beş temel özelliğikonjac pirinciDüşük glisemik indeksli ürün:
1. Çin geleneksel pratik vejetaryen yemekleri
2. Organik temel ekim yöntemini seçin.
3. Ekolojik dikim, kimyasal gübre veya böcek ilacı kullanılmaması.
4. Ürün kalitesini sağlamak için manuel eleme
5. Sertifikalı ürünler
Avantajlar
Keto üç renkli konjac pirinci düşük glisemik indeksli ürününün 4 ana avantajı:
1. Besin değeri yüksek, düşük yağlı ve tam öğün yerine geçebilen
2. Düşük Glisemik İndeksli/Düşük Glisemik İndeksli
3. Diyabet hastaları için uygundur.
4. Tahıl seçimi, dolgun ve çiğnenebilir
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Üç Renkli Konjac Pirinci |
| Ana Bileşen: | Pirinç, darı unu, mısır unu, mor patates unu, tatlı patates unu, patates unu, karabuğday unu, yulaf unu, kinoa unu, dağ arpa unu, buğday proteini tozu, diyet lifi tozu, acı kavun tozu, kordiseps militaris tozu, kereviz tozu, maş fasulyesi tozu, tatlı patates tozu, kudzu kökü tozu, dut yaprağı özü, kurt üzümü tozu, keten tohumu tozu,konjac tozuPoria tozu, yüksek amilozlu mısır (dirençli) nişastası, yenilebilir tuz |
| Özellikler: | Düşük Gi/Az Yağlı/Düşük Karbonhidratlı/Düşük Sodyum |
| İşlev: | Kilo kaybı, kan şekeri düşürme, diyabet alternatifi gıdalar |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Net ağırlığı: | özelleştirilebilir |
| Karbonhidrat: | 75,2 g |
| Yağ İçeriği: | 1,7 g |
| Raf ömrü: | 12 Ay |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik |
| 2. 10 yılı aşkın deneyim | |
| 3. OEM, ODM, OBM mevcuttur. | |
| 4. Ücretsiz örnekler | |
| 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme Bilgileri
| Besin Değerleri | |
| Kapta 2 porsiyon bulunur. | |
| Tasarruf boyutu | 1/2 paket (100 g) |
| Porsiyon başına miktar: | 356 |
| Kaloriler | |
| %Günlük Değer | |
| Toplam Yağ 1,7 g | 3% |
| Doymuş Yağ 0g | 0% |
| Trans Yağ 0g | |
| Toplam Karbonhidrat 75,2 g | %25 |
| Protein 7,4 g | %12 |
| Diyet Lifi 2,6 g | %10 |
| Toplam Şeker 0g | |
| 0 gram ilave şeker içerir. | 0% |
| Sodyum 42g | 2% |
| Yağ, doymuş yağ, trans yağ, kolesterol, şeker, A vitamini, D vitamini, kalsiyum ve demir açısından önemli bir kalori kaynağı değildir. | |
| *Günlük Değer Yüzdeleri 2.000 kalorilik bir diyete göre hesaplanmıştır. | |
Detaylı Görüntü
Uygulanabilir Senaryolar
Fabrika






