Yemeye Hazır Yemek | Pirinç Yerine Geçen, Anında Konjac Pirinci | Ketoslim Mo
Ürün hakkında
Hazır konjac pirincinin formülü, konjac pirinciyle aynıdır, ancak kuru pirinçtir. Yemeden önce birkaç dakika sıcak suda bekletebilirsiniz. Hazır konjac pirinci pratik ve hızlıdır, sadece birkaç dakika içinde lezzetli bir yemeğin tadını çıkarabilirsiniz. Ofis çalışanları ve yalnız yemek yiyen müşteriler için basit ve hızlı bir öğün olarak uygundur; ayrıca konjac pirinci insan vücuduna faydalıdır. Başlıca içeriğiKetoslimMo'nunKonjac ürünleri, besin açısından zengin olan konjac kökünden elde edilir. Glukomannan ve diyet lifi içerir, şeker içermez ve kalorisi son derece düşüktür.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Helal Hazır Konjac Pirinci |
| Ana Bileşen: | Su, Konjac tozu |
| Özellikler: | Helal gıda/Yüksek lifli/Vegan gıda/Acılı lezzet |
| İşlev: | Kilo Verme, Taşıması Kolay, Vejetaryen Öğün Yerine Geçen Ürün |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Net ağırlığı: | 230g |
| Karbonhidrat: | 31g |
| Yağ İçeriği: | 7,2 g |
| Raf ömrü: | 12 Ay |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik |
| 2. 10 yılı aşkın deneyim | |
| 3. OEM, ODM, OBM mevcuttur. | |
| 4. Ücretsiz örnekler | |
| 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
| Besin Değerleri | |
| Kapta 2 porsiyon bulunur. | |
| Tasarruf boyutu | 1/2 paket (100 g) |
| Porsiyon başına miktar: | 212 |
| Kaloriler | |
| %Günlük Değer | |
| Toplam Yağ 7,2 g | %12 |
| Toplam Karbonhidrat 31g | %10 |
| Protein 3,8 g | 6% |
| Diyet Lifi 4,3 g | %17 |
| Toplam Şeker 0g | |
| 0 gram ilave şeker içerir. | 0% |
| Sodyum 553 mg | %28 |
| Yağ, doymuş yağ, trans yağ, kolesterol, şeker, A vitamini, D vitamini, kalsiyum ve demir açısından önemli bir kalori kaynağı değildir. | |
| *Günlük Değer Yüzdeleri 2.000 kalorilik bir diyete göre hesaplanmıştır. | |
Avantajlarımız
HELAL GIDA:Ketoslim MoKonjac pirinci helaldir ve İslami beslenme standartlarına uygundur. Bu, Müslüman tüketicilerin bu lezzetli hazır yemeği katı kıvamı konusunda endişelenmeden tüketebilecekleri anlamına gelir.
YÜKSEK LİF İÇERİĞİ: Hazır konjac pirinci, sağlığın korunması için temel bir takviye olan diyet lifi açısından zengindir. Yüksek lif içeriği, sindirim sisteminin düzgün çalışmasını destekler, tıkanmaları önler ve kan şekeri ve kolesterol seviyelerinin kontrol edilmesine yardımcı olur. Konjac pirincimizi tüketerek, genel sağlığınızı iyileştirmek için diyet lifi alımınızı kolayca artırabilirsiniz.
Vejetaryen: Konjac pirincimiz, hiçbir katkı maddesi içermeyen vejetaryen bir yemektir. Bu, vejetaryen beslenme tarzını takip edenler için ideal bir seçenektir. İster vejetaryen olun ister vegan bir seçenek arıyor olun, Konjac Pirinç Anları size besleyici bir vegan akşam yemeği sunar.
LEZZETLİ TAT: Hazır konjac pirincimiz, zengin ve baharatlı tadıyla baharatlı yemekleri sevenlere büyüleyici bir lezzet deneyimi sunuyor. Baharat, yemeğe lezzet katmanın yanı sıra iştahı da açar ve yemeğe olan ilgiyi artırır. Eğer baharatlı yemekleri seviyorsanız, konjac pirincimiz size harika bir sıcak yemek sunacaktır.
Detaylı Görüntü
Pişirme Yöntemi
Uygulanabilir Senaryolar
Fabrika






