Üretici Shirataki konjac eriştesi toptan satış | Ketoslim diyet makarna aroması
Shirataki konjac eriştesiMucize erişte olarak da adlandırılan bu ürünün özellikleri arasında düşük kalori, düşük karbonhidrat ve yüksek lif içeriği, glutensizlik ve çeşitli malzemelerden yapılmış olması yer almaktadır.glukomannanKonjac bitkisinin kökünden elde edilen bir lif türü. Konjac bitkisi Japonya, Çin ve Güneydoğu Asya'da yetişir. Çok az sindirilebilir karbonhidrat içerir, ancak karbonhidratlarının çoğu glukomannan lifinden gelir. Japonca'da "Shirataki" "beyaz şelale"Bu eriştenin saydam görünümünü tanımlayan bir terimdir." Erişteler, glukomannan unu normal su ve biraz kireç suyu karıştırılarak yapılır; bu da eriştenin şeklini korumasına yardımcı olur.
Shirataki konjac eriştemiz bir çeşittir.ince makarnaAncak doğal ve sağlıklı bir besin olan konjac, kilo vermeye yardımcı olur; içerdiği diyet lifi mide boşalmasını geciktirir, böylece insanlar daha uzun süre tok kalır ve daha az yemek yerler. Dahası, glukomannan'ın diyabet ve insülin direnci olan kişilerde kan şekeri seviyelerini düşürmeye yardımcı olduğu gösterilmiştir.
Özellikler:
- • Keto • Kan Şekeri Dostu
- • Glutensiz • Tahılsız
- • Vegan • Soya içermez
Talimatlar:
- 1. Fırını 175°C'ye (350°F) önceden ısıtın.
- 2. Erişteleri en az iki dakika boyunca akan su altında durulayın.
- 3. Erişteleri bir tavaya alın ve orta-yüksek ateşte ara sıra karıştırarak 5-10 dakika pişirin.
- 4. Erişteler pişerken, 2 su bardağı kapasiteli bir fırın kabını zeytinyağı veya tereyağı ile yağlayın.
- 5. Pişmiş erişteleri küçük fırın kabına aktarın, kalan malzemeleri ekleyin ve iyice karıştırın. 20 dakika pişirin, fırından çıkarın ve servis edin.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Şiratakikanjac eriştesi |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Raf ömrü | 12 ay |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz,düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 21 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0g |
| Karbonhidrat: | 1,2 g |
| Sodyum: | 7 mg |
SSS:
1. Konjac eriştesi neden yasaklandı?
Bbağırsak veya boğaz tıkanıklığının yüksek görülme sıklığı nedeniyleÇocuklar, hamile veya emziren kadınlar konjac takviyesi almamalıdır.
2. Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılmıştır ve kilo vermeye yardımcı olur.
3.Aralarındaki fark nedir?konjac eriştesiVeshirataki eriştesi?
Konjac dikdörtgen blok halinde gelirken, shirataki erişte şeklindedir.
4. Shirataki eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılan konjac eriştesi de aynı şekilde kilo vermeye yardımcı olur.
Keşfedilecek daha fazla ürün
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılmıştır ve kilo vermeye yardımcı olur.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac eriştesi hasta yapar mı?
Hayır, doğal bir bitki türü olan konjac kökünden yapılan işlenmiş konjac eriştesi size hiçbir zarar vermez.
Konjac eriştesi keto diyetine uygun mu?
Konjac eriştesi keto diyetine uygundur. %97'si su ve %3'ü liften oluşur. Lif bir karbonhidrattır ancak insülin üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.







