shirataki lazanya eriştesi 270 g konajc soya fasulyesi soğuk eriştesi | Ketoslim Mo
Shirataki'nin soya fasulyeli lazanyasıÇeşitli şekillerde servis edilebilir: İlk olarak, soğuk olarakince makarnaLazanyayı iki kere yıkayın, bir tencerede beş dakika kaynatın, makarnaları çıkarın, soğumaya bırakın ve sosla servis edin. İkinci olarak, çorba da pişirebilirsiniz, içine biraz yağsız et ve sebze koyun, daha lezzetli olur, bir paketkonjac eriştesi270 gram, büyük bir porsiyon.
Yüksek kaliteli konjac eriştesi, bağımsız paketlenmiş shirataiki lazanya, 270 g'lık bir paket konjac soya fasulyesi soğuk eriştesi.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac Soya FasulyesiKonjac Soğuk Erişte-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac UnuSu, soya unu |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 11 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 1g |
| Sodyum: | 0 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Soya fasulyesi soğuk eriştesi yeme yöntemi
| Adım 1 | Yöntem 1: Suya batırıp durulayın, kişisel zevkinize ve sevdiğiniz baharatlara göre sebze, et vb. ekleyerek tüketebilirsiniz. Çok basit ve pratik. Yöntem 2: Paketi açtıktan sonra erişteleri 3 dakika durulayın, tencerede su kaynatın, erişteleri tencereye koyun, 5 dakika kaynatın, kaynamaya başlayınca tuz, baharat ve yan yemekleri ekleyip servis tabağına alın ve yiyin. Yöntem 3: Sıcak tencereye vurun Çinliler, güveç yemeğini şu şekilde yemeyi tercih ederler: Önce soğuk fasulyeleri yıkayıp kabuklarını soyarlar, tabağa koyarlar, güveç kaynamaya başlayınca 2 dakika pişirirler ve sonra yiyebilirler. |




