konjac erişte diyeti Konjac Karides Vegan Gıda | Ketoslim Mo
Karidesleri yemenin birçok yolu var: Soğuk karides, paketi açın, yıkayın.yiyecekİlk olarak, tencereye koyun ve 5 dakika pişirin, çıkarın, yan yemekler ve baharatlarla birlikte servis edin. İkinci yeme şekli: Pişirildikten ve çıkarıldıktan sonra, diğer etlerle veya yan yemeklerle birlikte soteleyebilirsiniz; bu da vegan dostu yemekler için mükemmeldir.o
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac Karidesi Vegan Yemek-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lif |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 5 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 1,2 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.





