Konjac Elyaf Erişte Çin Üreticileri soya fasulyesi erişte keto丨Ketoslim Mo
Bu ürün hakkında
Konjac lifli eriştelerketo yiyecekleri, diyabetliler için yiyeceklerKonjac kökünden yapılan, sağlıklı erişte alternatifi, soya fasulyesikonjac eriştesiÜrünlerimiz, saf doğal konjac tozu ve soya fasulyesi tozundan üretilmiştir. Ana bileşenleri konjac tozu ve soya fasulyesi tozu olduğundan, herhangi bir pigment eklenmeden sarı renktedir. Ürünlerimiz, test ve sertifikasyon işlemlerinden sonra gıda gereksinimlerine uygun olarak üretilmektedir, bu nedenle gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Konjac lifli erişte, 40'tan fazla ülkede popülerdir ve sağlıklı bir gıda olarak, yaratıcı ve ideal tariflerde kullanılabilir.vejetaryenYa da diyet yapma alışkanlıklarını değiştirmek isteyen insanlar.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR:
1. Suyu boşaltın.shirataki eriştesiArdından kısa süre soğuk suyla durulayın ve kenara koyun.
2. Bir tavayı yemeklik yağ ile ısıtın. Yeşil soğanın beyaz kısmını, sarımsağı ve zencefili ekleyin. Yaklaşık 1 dakika kadar kavurun.
3. Doğranmış lahanayı ekleyin ve yaklaşık 2 dakika kavurun. 1/4 su bardağı sıcak su ekleyin ve lahana yumuşayana kadar pişirmeye devam edin. Havuçları ekleyin ve 30 saniye daha kavurun.
4. Karidesleri ekleyin ve pembeleşene kadar kavurun.
5.Ekleshirataki eriştesiBaharatları ekleyin ve her şey iyice karışana kadar kavurun. Afiyet olsun.
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac soya eriştesi -Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac UnuSu, soya fasulyesi enerjisi |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek noktadan tedarik2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 53KJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 3,7 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
Konjac eriştesi sağlığa faydalı mı?
Elbette, konjac eriştesi sadece kilo vermeye, kan şekerini düşürmeye değil, aynı zamanda bağırsakları temizleyerek kabızlığı gidermeye de yardımcı olur. Sağlıklı olmak istiyorsanız, dengeli ve sağlıklı bir beslenme ve egzersiz olmazsa olmazdır.
Konjac eriştesi neden yasaklandı?
Konjac eriştesi, normal makarnaya göre iki kat daha fazla lif içerir. Konjac kökü lifi olan glukomannan lifi, mideyi şişirerek tokluk hissi yaratır. Ayrıca bazı gıdalarda kıvam arttırıcı olarak kullanılır. Avustralya'da eriştede kullanılmasına izin verilmesine rağmen, boğulma tehlikesi ve mideyi tıkama potansiyeli nedeniyle 1986'da takviye olarak kullanımı yasaklanmıştır.
Konjac eriştesinde lif var mı?
Konjac eriştesi yüksek lif içeriğine sahiptir. Eğer kabak eriştesi gibi diğer sebzelerle yapılıyorsa, içerikleri kabak tozu ve konjac tozudur. Diyet lifi, insan vücudunun normal bağırsak fonksiyonunu korumaya yardımcı olur ve düşük enerjili bir maddedir. Lif açısından zengin yaygın gıdalar arasında konjac bulunur;





