Ketoslim Mo doğal gıdalar İnce Konjac makarna Vegan Domates Aromalı Vermicelli
Domates aromalı hazır erişte, en çok satan serilerimizden biri. Genellikle şu şekilde adlandırılır: shiratakierişteKonjac eriştesi, konjac bitkisinin kökünden yapılan bir erişte türüdür. Basit, neredeyse saydam bir erişte olup, eşleştirildiği yemeğin aromasını alır. Mucize erişte veya Shirataki eriştesi olarak da bilinen bu hazır erişte, diğer serilerden farklı olarak daha fazla enerji, yüksek lif ve (normal erişteye göre daha az) karbonhidrat içerir.Tel şehriye(Spagetti) pratiklik açısından ideal bir seçimdir, teslimatı aldıktan sonra lezzetli yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz.
| Ürün adı: | hazır domatesli erişte |
| Eriştenin net ağırlığı: | 180g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Raf ömrü: | 9 ay |
| Özellikler: | glutensiz/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 254 KJ |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 1.7g |
| Karbonhidrat: | 8,2 g |
| Sodyum: | 980 mg |
| Elyaf: | 6,4 g |
Keşfedilecek daha fazla ürün
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.

Konjac eriştesi sağlığa zararlı mı?
Hayır, suda çözünebilen diyet lifinden yapılmıştır ve kilo vermeye yardımcı olur.
Avustralya'da konjac kökü neden yasaklandı?
Ürün, kabını hafifçe sıkarak yenmesi amaçlanmış olsa da, tüketici ürünü yeterince güçlü bir şekilde emerek istemeden nefes borusuna kaçırmasına neden olabilir. Bu tehlike nedeniyle Avrupa Birliği ve Avustralya, Konjac meyve jölesini yasaklamıştır.
Konjac eriştesi hasta yapar mı?
Hayır, doğal bir bitki türü olan konjac kökünden yapılan işlenmiş konjac eriştesi size hiçbir zarar vermez.
Konjac eriştesi keto diyetine uygun mu?
Konjac eriştesi keto diyetine uygundur. %97'si su ve %3'ü liften oluşur. Lif bir karbonhidrattır ancak insülin üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.







