En beğenilen konjac fettuccine saf ince konajc makarna | Ketoslim Mo
Büyüsüyle sağlıklı, düşük karbonhidratlı bir İtalyan yemeği hazırlayın.konjac fettuccineBunlar tipik gibi görünebilir.konjac fettuccine makarnaAma bunlar vücudunuz için daha iyidir.
Bir porsiyonkonjac eriştesiBu ürün, normal bir ürünün yaklaşık 22 gram karbonhidratına kıyasla beş kalori ve üç gram karbonhidrat içerir.lazanya-- böylece günlük rutininize kolayca uyum sağlarlar.
Konjac mucize eriştesiVejetaryenler arasında oldukça popülerdir.ketojenikAyrıca glutensiz beslenenler için de idealdir çünkü en düşük kalorili makarnalardan biridir ve kilo kontrolüne de yardımcı olur.
Her zaman çok sevilen lazanyamız, klasik linguine şekline sahip olduğundan, sosları emmek ve düşük kalorili Alfredo lazanyanıza, Parmesan peynirli lazanyanıza vb. lezzet katmak için mükemmel bir seçimdir.
toptan spagetti saf konjac kırışık fettuccine konjac erişte yüksek kalorisiz
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | konjac fettuccine-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 5 kilokalori |
| Şeker: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 1,2 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Bunlar da ilginizi çekebilir.
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor:
Konjac fettuccine nedir?
Konjac fettuccine, konjac bitkisinden yapılan düşük kalorili bir makarnadır. Konjac bitkisi, glukomannan adı verilen diyet lifi açısından zengin bir kök sebzedir ve bu da konjac fettuccine'nin ana bileşenidir. Konjac fettuccine lazanya, normal makarnadan daha geniş bir şekle sahiptir. Glutensiz bir ürün olan konjac fettuccine, nişasta içermez ve 0 net karbonhidrat içerir.
Konjac neden bu kadar doyurucu?
Konjac, çözünebilir lif içerir; sindirim sisteminden çok yavaş geçmesi nedeniyle tokluk hissi yaratan glukomannan içerir ve kolesterolü düşürdüğü ve kan şekerini dengelediği gösterilmiştir. Konjac'ın ne kadar iyi olduğu, nasıl pişirildiğine bağlıdır.
Konjac makarnası Keto diyetine uygun mu?
Evet, 83 gramlık porsiyonunda sadece 2 gram karbonhidrat ve 5 kalori bulunan konjac makarnası, makarna özlemi çeken keto diyeti uygulayanlar için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca vegan veya glutensiz diyet uygulayanlar veya sadece daha sağlıklı beslenmek ya da hafta içi makarna rutinini değiştirmek isteyen herkes için de harika bir tercihtir.




