Shirataki fettuccine eriştesi, düşük kalorili konjac ıspanaklı fettuccine | Ketoslim Mo
Orta boy bir tencerede suyu kaynatın. Suyunu süzün.ıspanaklı fettuccine eriştesiErişteleri bir süzgeçte süzün ve 30 saniye soğuk su altında durulayın. Erişteleri kaynar suya atın ve 2-3 dakika pişirin.ıspanaklı erişteRenklendirici içermedikleri için pişirme sırasında solmazlar. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için iyi bir seçimdir ve güvenle tüketebilirsiniz. Konjac ıspanaklı fettuccine de bir çeşittir.konjac fettuccine.
Toptan shirataki eriştesi, sıfır yağlı makarna, sıfır kalori, konjac ıspanaklı fettuccine
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac ıspanaklı erişte-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Ispanaklı Erişte Besin Değerleri
| Enerji: | 6Kcal |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 1,6 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Ispanaklı Erişte Kalorileri
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Shirataki fettuccine eriştesi nedir?
| Adım 1 | Konjac ve ıspanaklı tagliatne, Asya'ya özgü doğal konjac ve ıspanak tozunun bir karışımıdır. Paketin tamamı 20 kalori ve 6 gram karbonhidrat içerir. |
| Adım 2 | Shirataki eriştesiDüşük karbonhidratlı ve porsiyon başına az kalori içeren bir besindir. Shirataki eriştesi, düşük karbonhidrat içeriği nedeniyle keto diyetine uygundur. |
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.




