düşük kalorili spagetti konjac soba eriştesi | Ketoslim Mo
Aceleniz mi var? Hızlı bir durulama ile bu doğal ürünler,düşük kalorili erişteYemeye hazırlar! Nötr lezzetleri bu erişteleri çok yönlü kılıyor, ancak bizim en sevdiğimiz yeme şekli, doğranmış sebzelerle çorbada pişirmek veya tavuk ve sebzelerle sotelemek. Bonus: 113 gramlık bir porsiyon, günlük kalsiyum ihtiyacınızın %15'ini karşılıyor. Bu bir bardak süt kadar olmasa da, normalde bir kase eriştede bulamayacağınız oldukça fazla besin maddesi demek.
2021 Yeni Nötr Makarna Asitsiz ve alkali içermeyen konjac eriştesi konjac soba eriştesi
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | konjac soba eriştesiKetoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lif |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek,diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 8Kcal |
| Şeker: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 0,4 g |
| Sodyum: | 0 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri




