özel konjac eriştesi sıska makarna Ücretsiz örnek organik konjac spagetti | Ketoslim Mo
•Yüksek lif
• Buğday içermez
• Düşük karbonhidratlı
• Glütensiz
• GDO içermez
İnce makarna, içeriği bakımından zengindir.Konjac makarnasının yapıldığı madde olan glukomannan, aynı zamanda Konjac (tamamen doğal bitki) olarak da adlandırılır.Kilo kaybı, kan basıncı ve kan şekerini düşürme, detoksifikasyon ve bağırsak düzenlemesi, kanser önleme ve kalsiyum takviyesi gibi etkileri vardır. Isı ve nişasta oranı sıfıra yakındır, tüm bunlar sağlığı desteklemeyi amaçlar. Diyabet hastaları da fettuccine tüketebilir. 10 yılı aşkın deneyime sahip Keto-slim mo olarak, HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS vb. gibi yetkili uluslararası sertifikalara sahip bir güvenlik denetim sistemimiz bulunmaktadır.
Toptan konjac eriştesi /270g Shirataki Spagetti /Sıfır Karbonhidrat /Organik Konjac makarnası
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Organik Konjac makarnasıKetoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz, düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'de tek noktadan tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur. 4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 5 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 1,2 g |
| Sodyum: | 7 mg |
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor...
Yağsız makarna keto diyetine uygun mu?
Evet, 83 gramlık porsiyonunda sadece 2 gram karbonhidrat ve 5 kalori bulunan konjac makarnası, makarna özlemi çeken keto diyeti uygulayanlar için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca vegan veya glutensiz diyet uygulayanlar veya sadece daha sağlıklı beslenmek ya da hafta içi makarna rutinini değiştirmek isteyen herkes için de harika bir tercihtir.
Konjac eriştesini saklama yöntemi?
Konjac eriştesi ıslaktır. Konjac jelinin stabil kalması için alkali bir çözelti içinde paketlenmesi gerekir, bu da eriştenin tadını iyileştirir. Erişteyi buzdolabında dondurursanız sertleşir ve dokusunu etkiler.


