Hazır erişte, Konjac gıda, Ketoslim-mo lezzetli tel şehriye, lahana turşusu aromalı
Bu ürün hakkında:
İnce makarnaGörünüşte tipik makarna (spagetti) gibi olabilirler, ancak sağlığınız için çok daha iyidirler. Her zaman popüler olan ince makarnalarımız şunlardır:düşük kalorili erişteBu yüzden tam olarak uygun.öğün yerine geçen.
Eski tarif: Mucize erişte veya tüm ürünler şundan yapılır:konjac bitkisi(Eriştelerin şeklini korumasına yardımcı olması için mineralli kireç suyu da eklenir.) Bu erişteyi geliştiren Budist rahipler de 1400 yıldan fazla önce antik Çin ve Japonya'da aynı şekilde yapmışlardı!
Alternatif lezzetler: Düşük kalorili, düşük karbonhidratlı veya glutensiz olması, lezzetli yemeklerin tadını çıkaramayacağınız anlamına gelmez, size birçok seçenek sunuyoruz.lezzetlerHemen şimdi yeni ve sağlıklı beslenme tarzınıza başlamak için birini seçin!
Birçok faydası var: Şunlardan yapılmıştır:konjac köküDiyet lifi bakımından zengin olan ve bol miktarda içerenGlukomannanDiyabet ve insülin direnci olan kişilerde kan şekeri seviyelerini düşürmeye yardımcı olduğu gösterilmiştir. Yoğun lif mide boşalmasını geciktirdiği için, besinler kan dolaşımınıza emilirken kan şekeri ve insülin seviyeleri daha kademeli olarak yükselir. Yoğun lif mide boşalmasını geciktirdiği için daha uzun süre tok kalırsınız ve sonuç olarak daha az yemek yersiniz.
NASIL TÜKETİLİR/KULLANILIR:
1. Paketi açın.
2. Hazır tüketilebilir olan bu konjac hazır erişte, beklemeden yenebilir.
3. Tek endişelenmeniz gereken şey, bu geleneksel ve lezzetli spagetti şeklindeki erişte alternatifini yerken ne kadar ses çıkaracağınız.
Ürün Etiketleri
| Ürün adı: | Konjac hazır eriştesi-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 180g |
| Ana Bileşen: | Su,Konjac Unu |
| Yağ Oranı (%): | 64 kcal |
| Özellikler: | Glutensiz/Düşük karbonhidratlı/ |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Çin'den tek elden tedarik 2. 10 yılı aşkın deneyim 3. OEM, ODM ve OBM mevcuttur 4. Ücretsiz numuneler 5. Düşük minimum sipariş miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 64 kcal |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 2,6 g |
| Karbonhidrat: | 7,4 g |
| Sodyum: | 1026 mg |
Keşfedilecek daha fazla ürün
İnsanlar ayrıca şunu da soruyor:
Ketoslim mo Co., Ltd., iyi donanımlı test ekipmanlarına ve güçlü teknik kadroya sahip bir konjac gıda üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi, güzel kalite, uygun fiyatlar ve şık tasarımlarıyla ürünlerimiz gıda endüstrisi ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Avantajlarımız:
• 10 yılı aşkın sektör deneyimi;
• 6000 metrekareden fazla ekim alanı;
• Yıllık 5000 tondan fazla üretim;
• 100'den fazla çalışan;
• 40'tan fazla ihracat ülkesi.
konjac nedir Gıda | Ketoslim Mo
konjac nasıl yapılır| Ketoslim Mo
Konjac yulafının yüzey etkisi ne işe yarar? | Ketoslim Mo
Konjac neden en iyi diyet yiyeceği olarak adlandırılıyor? | Ketoslim Mo
Her gün sıfır kalorili, sıfır karbonhidratlı Shirataki eriştesi yemek tehlikeli mi? | Ketoslim Mo
Daha fazla bilgi edin…
Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.








